आइतबार १९ मंसिर २०७८

सानले हिँडिरहेका सलमानलाई आर्मी अफिसरले बीचमै रोके, भिडियो बन्यो भाइरल (भिडियो सहित)
August 21, 2021 336
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
बलिउड अभिनेता सलमान खान भर्खरै आफ्नो आगामी फिल्म टाइगर ३ को छायांकनका लागी रुस गएका छन्। यस क्रममा, जब उनी विमान`स्थलमा पुगे त्यतीबेलाको भिडियो अहिले सामा`जिक सञ्जाल`मा भा|इरल भएको छ ।

सलमान`लाई विमा|नस्थल भित्र प्रवेशमा रोक लगा`एका एक जना आर्मी अफिसर भा|इरल भइरहेका छन् । उनलाई सुरक्षा जाँचका लागि रोकिएको थियो । सीआईएसएफ अधिकारीले रोकेपछि सलमान केही|बेर आफ्नो टिम मेन्बरका साथमा उभिन्छन् ।

यो भिडियो मा स्पष्ट देख्न सकिन्छ कि जाँच पछि, सलमान खान को प्रवेश भयो। जब देखि यो भिडियो सार्वजनिक भएको छ, मानिसहरु सल`मान एक सेलि`ब्रिटी हुनु को बावजूद आफ्नो कर्तव्य को लागी सीआईएसएफ अधि`कारी को प्रशंसा गर्दै छन्। दबंग खान भिडि`योमा धेरै शान्त देखिन्छ।

सलमान खानको यो भिडियो बलि`उडका प्रसिद्ध सेलि`ब्रिटी फोटोग्राफर विरल भयानीले आफ्नो आधिकारिक इन्स्टाग्राम एकाउन्टमा पोस्ट गरेका छन्। जसलाई अहिले सम्म लाखौंले हेरेका छन् भने ६२ हजार भन्दा धेरै लाइक प्राप्त भैसकेको छ।

एकै समयमा एक प्रयोग|कर्ताले कमेन्ट गरी लेखेका छन्, अफि`सरले सलमानलाई भित्र जानबाट रोकेपछि राम्रो लाग्यो। अर्कोले लेखे, सी|आईएसएफ वर्दीको शक्तिु। अर्कोले लेखे, म सलमान खानको फ्यान होइन तर मलाई सबैभन्दा राम्रो लाग्यो जब सी`आईएसएफ सब इन्स्पेक्टरले सलमानलाई रोके ।।। कर्तव्यको लागी सलाम।

टाइगर फ्रेन्चाइजी`लाई बढाउँदै सल`मान खान टाइगर ३ को छायांकनका लागि रुस गएका छन्। फिल्ममा भाईजान रॉ एजेन्टको भूमिकामा र कट्रिना कैफ आईएसस्ई` एजेन्टको भूमिकामा देखिन लागेका हुन्। साथै, इमरान हाशमी खल|नायक को भूमिका मा देखिनेछन्। मनीष शर्मा टाइगर ३ लाई निर्देशन गर्दैछन्।

https://www.instagram.com/p/CSxqALdq9Xt/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again


Last Updated on: August 22nd, 2021 at 1:02 am
१४१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया