बुधबार २२ मंसिर २०७८

होटलमा धेरै विल उठ्यो र आफूसँग पैसा छैन भने मानिसले के गर्लान्? होटल मालिकसँग कुरा गर्लान्, या कसैसँग पैसा मागेर तिर्लान् । तर होटलमा खाए बसेको पैसा तिर्न नसकेपछि भक्तपुरमा एक जनाले भने होटल मालिकलाई त, x र्सा, x उन कुकर राखिदिएका छन् । उक्त कुकरलाई ब,x , म सम्झेर होटल मालिक भने ड, xरा,एका थिए ।भक्तपुरको मध्यपुर ठिमी नगरपालिका वडा नं ४ मा शिबशरण भुजुले संचालन गरेको दिब्येश्वरी गेष्ट हाउसमा बस्ने काभ्रेपलाञ्चोक तेमाल गाउँपालिका वडा नं २ डाडाँगाउ स्थायी घर भएका वर्ष ३२ का नबिन तामाङले यस्तो अ,नौठो हरकत गरेका हुन् ।भक्तपुरको मध्यपुर ठिमी नगरपलिका–३ स्थित दिव्यश्वरी गेष्ट हाउसमा धेरै बिल उठाएकाले प्रेसर कुकुर राखिदिएको काभ्रे घर भएका ग्राहक रविन तामाङ लामाले प्रहरीसामु स्वीकार गरेका छन् ।

सम्पुर्ण नेपालीहरुले NO MCC भन्दै सक्दो सेयर गरेर बिरोध गरौ ।
प्रकाशित मिति: आइतबार, भाद्र ०६, २०७८ समय: १७:५८:०८
facebook sharing button messenger sharing button twitter sharing button whatsapp sharing button print sharing button

सम्पुर्ण नेपालीहरुले NO MCC भन्दै सक्दो सेयर गरेर बिरोध गरौ ।
एमसीसी वि:रुद्ध चौतर्फी विरोध देखिरहेका प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवा तत्काल एमसीसी संसदमा पेश नगर्ने मुडमा देखिएका छन् । सत्तारुढ गठबन्धनको कार्यदलले पनि परराष्ट्र नीतिमा न्युनतम राष्ट्रिय सहमतिको प्रस्ताव गर्दै एमसीसी तत्कालै संसदमा टेवल नगर्ने संकेतदिएको छ । यस अघि अघिल्लो सरकारका बेला देउवाले काँग्रेसका तर्फबाट एमसीसी छिटो पास गर्न दबाब दिएकाले एमसीसी उनी प्रधानमन्त्री भएपछि पारित हुन्छ । भन्ने आकलन गरिएको थियो । तर जनस्तरमा भएको विरोधलाई समेत ध्यानमा राखेर एमसीसी थाँतीराखिने संकेत देखिएको छ । अमेरीकाले एमसीसी पारित छिटो गर्न दबाब दिँदै आएको छ । स्रोतका अनुसार माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले तत्काल एमसीसी पारित नगर्न दबाब समेत दिईरहेको बुझिएको छ । एमसीसी अमेरीकी सहायतामा आधारित परियोजना हो ।


Last Updated on: August 22nd, 2021 at 7:21 pm
३०१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया