बुधबार २२ मंसिर २०७८

टिकटक स्टार स्मारिकाको डिभो`र्सपछि लाइभमा आएर पूर्वपति विवेकले यस्तो भने
August 24, 2021 214
114
Shares
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
चर्चित टिकटक स्टार स्मारिका ढकालको वैवाहिक सम्वन्ध टुटेको छ । धेरै दिनदेखि उनको डिभोर्सको चर्चा टिकट`कमा व्यापक थियो, तर उनले आधिकारिक रुपमा केही बताएकी थिइनन् ।

स्मारिकाका श्री`मान विवेक अधिकारीले हिजो टिकटकमै लाइभ आएर आफूहरुको सम्वन्ध अन्त्य भएको बताए । डिभो`र्सको कारण भने उनले खुलाएका छैनन् । ‘अब आ–आफ्नै हिसाबले करिअर अगाडि बढाउने भनेर हामी आपसी समझदारीमा नै छुट्टिएका हौं,’ उनले भने, ‘अहिले पनि एक–अर्कालाई घृणा गर्दैनौं ।’

आ–आफ्नै हिसाब`ले करिअर अगाडि बढाउने भनेर आफुहरु छुट्टिएको र एक अर्कालाई अहिले पनि सम्मान गर्ने उनले बताए । सेलिब्रिटी भइसकेपछि श्रीमान`लाई छोडेको आरो€प आए`पछि उनले यस्तो आरोप नलगाउन उनले आग्रह गरेका छन् ।

‘नाम र पैसा कमाए`पछि श्रीमानलाई छोडिस भन्ने जुन आरो`प लगा`इएको छ, त्यो बिलकुल गलत हो,’ उनले भने, ‘यस्तो गलत आरो`प लगाउन बन्द गरि`दिनुहोला विवेकले भने ।झापा बुधबारे निवासी स्मारिका र विवेकबीच केही वर्ष|अघि ‘प्रेम प्लस मागी’ बिहे भएको थियो ।

नजिकै घर भएका दुवैले एक–अर्कालाई मन पराए`पछि परिवारको सहम`तिमा परम्परागत तवरले विहे भएको हो । विहे गर्दा स्मारिको उमेर १८ वर्षको मात्र थियो ।मलगा`यत मेरो परि|वारको सपोर्ट नभएको भए उ त्यो ठाउँमा पुग्थेन ।

डिभो`र्सको चर्चा`सँगै टिकटकमा स्मारिकाले धेरै नकारात्मक प्रतिक्रियाहरुको पनि सामना गर्नुपरेको थियो । आफू सेलि`ब्रिटी भइसके`पछि श्रीमान`लाई छोडेको आ`रोप कतिपयले उनलाई लगाएका छन् ।

विवेकले यो विषय`लाई लिएर विषयमा आफ्नी पूर्वपत्नीलाई कुनै प्रकार`को लाञ्छना नलगाउन आग्रह गरे । ‘नाम र पैसा कमाए`पछि श्रीमानलाई छोडिस भन्ने जुन आ`रोप लगाइएको छ, त्यो बिलकुल गलत हो,’ उनले भने, ‘यस्तो गलत आरो`प लगाउन बन्द गरिदिनु`होला भन्दै सबैलाई आग्रह गरेका छन् ।’

भिडियो हेरौं


Last Updated on: August 24th, 2021 at 2:50 pm
११९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया