आइतबार १९ मंसिर २०७८

ट्वाईलेटमा बच्चा जन्माएर चुप चाप क्लासमा बसिन् ९ कक्षाकी यी छात्रा (भिडियो सहित)
August 24, 2021 3387
1.8k
Shares
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
इन्टरनेट जब सुरु भयो सबै कुरा बद्लियो र ज्ञान सबैमा समान रूपमा पुग्यो । तर यो इन्टरनेट को सिकार भए आजका नौ जवानहरू । जब इन्टरनेट मोबाइल सम्म पुग्यो साना, साना स्कूल पढ्ने बच्चाहरूको हातमा पनि पुग्यो । इन्टरनेटले यति असर पार्यो यो भिडियोमा देख्न सक्नुहुन्छ ।

समाजमा यति धेरै असर परी सक्यो कि इन्टरनेटको असरले बच्चाहरूको भविष्य अन्धकार भैराछ । यो भिडियो हेर्नु होला । यो भिडियो हेरेर को कदम अगाडी बढाउन लाई रोक्न सकियोस् । धेरै आमाबाबुलाई यो थाहा होस् कि इन्टरनेटको कारण के भइरहेको छ ।

यो घट`ना हो चिनको । चिनको एग्रीकल्चर वकेशनल कलेजमा एक दिन एउटा लेडिज कलेज को बाथरूममा जाँदा एउटा सानो बच्चा रोएको आवाज आउँछ ।जब मान्छेहरूले लेडिज ट्वाईलेटको ढोका खोले र उनीहरूले त्या जे देखें हैरान भए । एउटा सानो बच्चा ट्वाइटेट को सिटमा फसेको थियो र कराईरहेको थियो ।

उसलाई निकालेर हस्पि`टल लगे । तर मान्छेहरू यो सोच्न थाले आखिर यो बच्चा आयो ? कसको बच्चा हो ? सि.सि टि. भि फोटेज बाट थाहा भयो की एउटा केटी त्यो ट्वाईलेटमा गएकी रहिछिन् । जब त्यो केटीलाई बोलाएर शोधपुछ गर्दा तब उसले भनिन् । यो बच्चा मेरो हो ।

यी केटी नौ महिनादेखि प्रेगनेन्ट रैछिन । उसले यो कुरा लुकाएकी रहेछिन
आफ्नो रूममेट लाई पनि । एक दिन अचान`क उसको पेटमा दुख्न थालेछ र उ कुदेर लेडिज ट्वाइलेटमा गएकी थिइन् र त्यहाँ उसले बच्चालाई जन्म दिइन् । उनले बच्चाको नाललाई का`टेर बच्चालाई ट्वाईलेटमा फालेकी रहिछिन् ।

यति सानो बच्चालाई यसरी फालियो भने हामीले बच्चाको महत्त्व नै बुझ्न सक्दैनौं। यो केटीले अन्जानमा जिन्दगी ब`र्बाद बनाइरहेकी थिइन्। जरुरी थियो कि उसलाई सहि बाटोमा हिँडाउन परिवारको जरुरी थियो । तर उसलाई मिलिरहेको थिएन,। त्यसैले से`न्सर गर्न जरुरी छइन्टरनेट लाई ।

भिडियो हेरौं…


Last Updated on: August 24th, 2021 at 2:51 pm
३०० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया