बुधबार २२ मंसिर २०७८

बिहे गरेको २ बर्ष पछी दलित भन्दै श्रीमानले या तना दिएकी श्रीमती भन्छिन : ‘ मेरो शरीर संग खेल्न मात्र बिहे गरेको रहेछ ‘ हेर्नुहोस
समाचार
June 14, 2021SanamLeave A CommentOn बिहे गरेको २ बर्ष पछी दलित भन्दै श्रीमानले या तना दिएकी श्रीमती भन्छिन : ‘ मेरो शरीर संग खेल्न मात्र बिहे गरेको रहेछ ‘ हेर्नुहोस
हाम्रो समाजमा जातीय विभेद अन्त्य भएको पनि धेरै बर्ष भो तर पनि नेपाल मा अझैनि जातीय विभेद गरिन्छ । यस्तै जातीय विभेद को एउटा उधारण आज हामी भिडियो मा देखाउदै छौ । तनहु जिल्ला भानु नगरपालिका १३ बाट एउटा घटना बाहिरीयको छ । साडे दुई बर्ष सम्म को प्रेम सम्बन्ध सफल बनाउदै बिवाहा परिवर्तन हुन्छ ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

लक्ष्मी र उन्का सृमान हासी खुसी आफ्नो जीवन बिताइ रहेका हुन्छ । बिवाहा गरेको २ महिना सम्म त उन्का श्रीमान् ले राम्रो बेवार देखाउन्चन तर पछी पछी उनलाई कु ट्ने विभिन्न खाल्को मा नसिक या तना दि ने का म गर्छन । दिनहु लक्ष्मी लाई कु टपिट ग र्ने र सकेसम्म मा र्ने प्र यास गर्छन उनका श्रीमानले । सम्बन्ध बि ग्रादै गएपछी उनका श्रीमानले उनलाई रात को १२ बजे भि र बा ट फा ले र ढु ङ्गा ले हा ने र आफू ईन्डिया भागे ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

साडे दुई बर्ष सम्म को प्रेम सम्बन्ध सफल बनाउदै बिवाह गरे । लक्ष्मी र उनका श्रीमान विचकाे सम्वन्ध निकै सुमधुर थियाे । बिवाहा गरेको २ महिना सम्म त लक्ष्मीका श्रीमानले राम्रो व्यवहार अनि मायाँ पनि भरपुर गरेकाे जस्ताे गरे । तर समय वित्दै गयाे लक्ष्मीकाे श्रीमानकाे व्यवहार पनि परिवर्तन हुन थाल्याे ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

हेर्नुहोस तलको भिडियोमा :-


Last Updated on: September 5th, 2021 at 12:08 am
३७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया