आइतबार १९ मंसिर २०७८

संखुवासभा एकै परीवार ६ जनाको ह,त्याको रहस्य यस्तो छ तुरुन्त हेर्नुस।
1 hour अघि 187 Less than a minute
संखुवासभाको मादी नगरपालिका–१, खोलागाउँमा एकै घरका ६ जनाको ह’ ‘त्या भएको छ । अ’ज्ञा’त स’मूहले आइतबार राति घरेलु ह’ति’या’र प्रयोग गरी स्थानीय तेजबहादुर कार्कीको परिवारका ६ जनाको ह’ ‘त्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रमुख डीएसपी लालध्वज सुवेदी बताए ।

ह’ ‘त्या हुनेहरुमा तेजबहादुर कार्की, उनकी आमा, उनकी श्रीमती, बुहारी र दुई जना नाती छन् । ‘तेजबहादुरका अन्दाजी ९२ वर्षीय बुवा घरभित्रै सकुशल फेला पर्नु भएको छ,’ डिएसपी सुवेदीले भने । ‘मलाई नौ बजे घटनाबारे थाहा भयो। घर एकलासमा छ। के कसरी भएको हो अनुसन्धान भइरहेको छ,’ उनले भने,’छिमेकीले मलाई खबर गर्‍यो। मैले प्रहरीलाई खबर गरेँ।’

घरमा भेटिएका वृद्ध आँखा देख्दैनन् भने कान पनि सुन्न नसक्ने वडाध्यक्ष कटुवालले बताए। उनको अवस्था सामान्य छ।

त्यस्तै नगरपालिका प्रमुख विदुर कुमार लिंथेपले कसैको शव बाटोमा, कसैको बारीमा र कसैको खोल्सामा भेटिएको बताए । ‘६ जनाको ह’ ‘त्या भएको बिहान गाउँलेले देखेछन् । कसैको घरभित्रै, कसैको बाहिर बाटोमा शव फेला परेको छ रे,’ प्रमुख लिंथेपले भने, ‘म पनि घटनास्थलमा जाँदैछु ।’

संखुवासभामा एकै परिवारका ६ जनाकाे ‘ह,त्या’
4 hours अघि 117 1 minute read
संखुवासभाको मादी नगरपालिका- १, उम्लिङको खोलागाउँमा एकै परिवारका ६ जना मृ,त फे,ला परेका छन् । उनीहरुको सामूहिक ह, x त्या भएको हुनसक्ने स्थानीयहरुको भनाइ छ ।

वडाध्यक्ष खेमनाथ कटुवालका अनुसार घटना भएको घरमा घरमुली ८० वर्षीय बौद्धमान कार्की मात्र जीवित छन् । वडाध्यक्ष खेमनाथ कटुवालका अनुसार घटना भएको घरमा घरमुली ८० वर्षीय बौद्धमान कार्की मात्र जीवित छन् । बौद्धमानका ८४ वर्षीया श्रीमती पार्वता, ५२ वर्षीय छोरा तेजकुमार, ५० वर्षीया बुहारी कमला, २५ वर्षीया नातिनी बुहारी रञ्जना, पनाति ९ वर्षीय दिपेन कार्की र पनातिनी ७ वर्षीया गोमा मृ,त फेला परेको वडाध्यक्ष कटुवालले जानकारी दिए ।

घटनाकाे प्रकृति हेर्दा ह, x त्या नै भएकाे हुनसक्ने वडाध्यक्ष कटुवालकाे भनाइ छ । ‘म अहिले घ,टनास्थलमै छु । एकै परिवारका ६ जनाकाे वि, x भ, त्स ह, x त्या भएकाे छ,’ उनले न्युज काराेबारसँग भने, ‘तेजकुमारकाे शव घरनजिकै सडकमा भेटिएकाे छ । कमला र रञ्जनाकाे शव भने घरछेउकाे खाेलामा छ । सानाे नानीहरूकाे शव घरमाथि खरबारीमा छ । पार्वताकाे शव चाहिँ घरभित्रै छ ।’ घटनास्थलमा मकैबारी मा, x डिएकाे, चुरा फु, x टेकाे भेटिएकाले ह, x त्या भएकाे हुनसक्ने वडाध्यक्ष कटुवालकाे भनाइ छ । ‘ल, x खे,टी-ल, x खे,टी आ, x क्र, म,ण गरेकाे देखिन्छ । शरीमा चाे,ट छ । र, x ग, x त ब, x गेकाे छ । छेउमा पुगेर हेर्न सक्ने अवस्था नै छैन,’ उनले भने । उनका अनुसार नजिकैकाे प्रहरी चाैकीबाट पुगेकाे प्रहरी टाेलीले घटनास्थलकाे सु,रक्षा गरिरहेकाे छ ।

घटनास्थलमा थप प्रहरी टाेली गइरहेकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालयका इन्स्पेक्टर सुभेष अधिकारीले बताए । ‘घ,टनाबारे प्रा,रम्भिक जानकारी मात्र आएकाे छ । हाम्राे टाेली पुगेपछि मात्र विस्तृत विवरण प्राप्त हुन्छ,’ उनले भने ।


Last Updated on: September 6th, 2021 at 4:10 pm
४६७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया