बिहिबार २३ मंसिर २०७८

नेपाल पुलिस लाई निवेदन छ लिखित मा पास भएर अन्तरबार्ता मा फालिन्छ तर मान्छेहरु सहन न सकेर सो”‘Xसा,इट गर्छ्न ।कि त लिखित मैई फा,ल्नु प्रथियो जति काेटा छ्न तेतिनैइ select गर्नु प्रथियो आज तेतिनै अन्तरबार्ता मा फेल भएर आज सो,सा,इट गर्न थाली सकेको छ्न ।यसको जिम्मेवारी को लिने भन्नुहोस् । आज मेरो साथी सबैलाइ रु,वाएर सादा को लागि बि,दा भयो rip sathi नेपाल पुलिस को जागीर खान पैसा र पावर हुनु पर्छ हामी जस्तो मेहनत गरेर केई फाइदा छैन पैसा र पावर भएपछी मात्रै पास हुन्छ । – alex rajbansi को नि*ध’न पश्चात् लेखिएको यो भावुक स्टाटस

यो पनि पढ्नुस

काठमाडौँ । आजको समयमा मानिसलाई लगातार आवश्यकता बढ्नै जाने गरेका छन्। एक व्यक्तिको आवश्यकताको कुनै सिमा हुँदैन्। यो अवस्थामा सबैको चाहना अधिक धन कमाउनुको हुने गर्दछ।

अहिलेको समयमा मानिस् आफ्ना असिमित चाहना हुरा गर्ने सपना बनाउने गर्दछन्। हर कोहीको चाहना हुन्छ, आफ्नै घर, बैँक ब्यालेन्स, गाडी तथा परिवारसँग सुखमय जीवन विताउने।

आज हामी तपाईलाई यस्तो चमत्कारी विरुवाका बारेमा जानकारी दिदैछौँ, जसको सहयोगमा तपाई आर्थिक समस्या हटाउन सक्नुहुनेछ।

सबैले आफ्नो घरको सुन्दरता बढाउनका लागि कयौँ विरुवा लगाउने गर्दछन्। यदी तपाई यी विरुवाका साथ उक्त चमत्कारी विरुवा लगाउनु भयो भने त्यसले धन चुम्बकको जसरी तपाईको घरतिर तान्ने गर्दछ। यस विरुवाको नाम क्रासुला हो। यस विरुवाले तपाईलाई धनवान बनाउने गर्दछ।

कस्तो हुन्छ बनावट ?

क्रासुला नामको यो विरुवाको पात चौडा आकारको हुने गर्दछ। जुन निकै नरम हुने गर्दछ। यस विरुवाको हात लगाउँदा ओइलाउने, घुम्चिने, पहेँलो हुने हुँदैन्।

सजिलै घरमा राख्न सकिन्छः यस विरुवाको हेरचाह गर्न निकै सजिलो हुने गर्दछ। क्रासुला घरभित्र छायामा पनि बढ्ने गर्दछ। यसले धेरै भाग ओगट्ने भएकाले यसलाई गमलामा लगाउनु राम्रो मानिन्छ।

कहाँ लगाउने ?

वास्तुशास्त्रका अनुसार यस विरुवालाई घरको मुख्य ढोकाको अगाडि लगाउनुहोस्। यस विरुवाले घरमा धन भित्र्याउने भएकाले यसलाई दाहिने पारेर राख्ने गर्नुहोस्। यदी तपाईको यसलाई यसरी राख्नुभयो भने केही समयमै यसको असर देखिन सुरु हुने गर्दछ।


Last Updated on: September 11th, 2021 at 10:02 am
२८४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया