सोमबार २० मंसिर २०७८

आफ्नी छोरी चेली कोठा भित्र म,x`रे,x को हैन बरु उल्टो मा,x`रि,x एको चही हो भन्दै माइतिपक्ष रु’दै आएका थिए।मृ,x`त्यु भएको निकै समय भैसक्दा पनि ढोका झ्याल बन्द गरेर बसेको हुनाले यो घ`टनाले अर्को मो’ड लिएको हो।श्रीमान सङ्ग म,न,मु,टा,ब भएको कुरा मुख्य कारण देखिन्छ भनेर धेरैले अनुमान गरेको पाइएको छ।यद्यपि अहिले त्यीनै श्रीमानले नै छोरीको ला’xस’लाई बोकेर श’x ब गृहमा लगेर राखेका छन्।

रोजिनाका बुबाको अनुसार सिलिङ मा झु’x ण्डि’x एx र लडेकै हो भने पनि किन सिलिङ कै मुनि ला’x स नभएर अलिक पर बेडको नजिक दुईटा सिरानीको बीचमा गयो त भन्ने जस्ता शं’xका गर्ने प्रशस्त ठाउँ भएको पनि मृ’x त’x क रोजिनाको बुबाले बताउनुभएको छ।यदि स’त्य’त’थ्य छा’न’बि’न हुन सकेन र चि’त्तबु’झ्दो न्या’य नआएको खण्डमा आन्दोलन जारी राख्ने समेत उहाँले मिडियालाई बताउनुभएको छ।

यो घ`टना हुनु भन्दा अगाडि यिनिले घरमा कल गरेको थियो रे।केही म,न,मु,टा,ब भएको कुरा खुलाएकी थिइन रे।सनोतिनो झ`ग,दा त भैहल्छ नि भनेर साधारण अवस्थामा व्यवहार गरेर बसेछन माइती पक्ष।तर एक्कासी भोलिपल्ट यो खवर सुन्दा झस्किएका छन।

माइती पक्ष अहिले रिसाएर बसिरहेको छ।यो अवस्था देखेर कुन चाहिँ माइतिले मन थामेर बस्न सक्छ र?सबै जना किन घर भित्रै रहेको भनेर प्रश्न सोध्दा मौन थिए परिवारका सदस्यहरु।खास कुरा बाहिर आएको नै छैन।यो एक ष`ड्य,न्त्र हुनसक्ने कुरा माइतिले आ’xरो\प लगाएका छन।

पुलिस प्रसासनले घटना स्थलमा पुग्दा निकै स`ङ्का ष्पद अवस्था देखेको कारण परिवारको सुरक्षाको लागि गाडिमा लगिएको कुरा बताउछन। अहिले श’xबको पो`स्टम्या’ट्याम पनि हुन सकेको छैन।घर बाहिरबाट कसैले घात गरेको आशङ्का समेत गरिएको छ।बाकी हेर्नुहोस भिडियो।


Last Updated on: September 22nd, 2021 at 12:57 pm
६२७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया