बिहिबार ११ कार्तिक २०७८

न’क्कली प्रहरी बनेर मध्यरातमा ट्रक नियन्त्रणमा लिने ६ जनालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाले निय’न्त्रणमा लिएको छ । आबुखैरेनी गोरखा सडक खण्डको बाह्रकिलो बजार नजिकै उनीहरूले सोमवार राति दुई वटा मालवाहक ट्रक नियन्त्रणमा लिइ सामानमा क्षति पुर्‍याएका थिए ।

उनीहरूले गोरखा सदरमुकाम आउँदै गरेको ना ६ त ४५६ र ना ६ ख ५५०१ नम्बरको दुई वटा मालवाहक ट्रक नियन्त्रणमा लिएर जाँच गरेका थिए ।

राति दुई बजेतिर उनीहरूले प्रहरीको सीआईडी हौँ भन्दै जबरजस्ती मालवाहक गाडी नियन्त्रणमा लिने, धा’क ध’म्की दिने, सह चालकको मोबाइल खोस्ने र ट्रकमा भएको सामानमा समेत क्ष’ति पुर्‍याएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायब उपरीक्षक डीएसपी प्रकाश दाहालले बताउनुभयो ।

घटनामा संलग्न गोरखा नगरपालिका ११ का २० वर्षीय निरञ्जन तामाङ, त्यही ठाउँका २१ वर्षीय निरज कोइराला र १९ वर्षका सुरज तामाङलाई घटनास्थलबाट गए राति नै प’क्रा उ गरिएको हो ।

घटनापछि फ’रार रहेका त्यही ठाउँका २० वर्षीय ओमराज गुरुङ, मनोज तामाङ र रिकेश कुँवरलाई आज बिहान प’क्रा, उ गरिएको दाहालले बताउनुभयो ।

प’क्रा, उ परेका ६ जना विरु’द्ध सार्वजनिक हित विरु’द्धको कसुर अन्तर्गत जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा मुद्दा दर्ता गरी हिरा’सतमा राखेर अनुसन्धान गर्नका लागि १० दिनको म्याद लिइएको डीएसपी दाहालले बताउनुभयो ।[]]

 


Last Updated on: September 28th, 2021 at 4:01 pm
११७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया