बिहिबार ११ आश्विन २०८०

सिन्धुपाल्चोकको जेथाल केन्द्रबिन्दु भएर भूकम्प गएको छ । राष्ट्रिय भूकम्प मापन तथा अनुसन्धान केन्द्रका अनुसार शुक्रबार दिउँसो १२:५४ बजे जेथाल केन्द्रबिन्दु भएर ४.२ रेक्टर स्केलको भूकम्प गएको हो ।

उक्त भूकम्प गोरखा भूकम्पकै पराकम्प भएको केन्द्रले जनाएको छ ।
२०७२ वैशाख १२ गते गएको विनाशकारी भूकम्पपछि हालसम्म नेपालमा ४ रेक्टर स्केलभन्दा माथिका ५५९ वटा पराकम्प गइसकेका छन् ।

यो पनि पढ्नुहाेस्,
संसार यति गोल छ, त्यसैले यहाँ हुने सबै कुराको आफ्नै महत्व छ। हामी धेरै चीजहरुको ख्याल राख्छौं र केहि चीजहरु लाई बेवास्ता गर्दछौं। हामी हाम्रो जीवन मा हरेक दिन केहि गर्दैछौं जुन हाम्रो जीवन संग सम्बन्धित छ।यदि तपाइँ तपाइँको सानो चीजहरु वा तपाइँको अर्को कार्यहरु लाई ध्यान दिनुहुन्छ भने तपाइँ धेरै सिक्न सक्नुहुन्छ।

त्यसोभए, आज हामी तपाइँलाई केटीहरु को जीवन संग सम्बन्धित एउटा ठूलो रहस्य बताउन जाँदैछौं।तपाइँ “पहिलो छाप अन्तिम छाप” भनी सुन्नुभएको होला तर न केवल तपाइँ जान्नुहुन्छ कि तपाइँ केटीहरु बस्ने तरीका बाट धेरै सिक्न सक्नुहुन्छ, तर तपाइँ उसको स्वभाव को बारे मा जानकारी प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ, उनीहरु कस्तो स्वभाव को हो, तब छोरीहरु कसरी बस्छन् पत्ता लगाउनुहोस्। तदनुसार उनीहरुको स्वभाव के हुनेछ.

त्यस्ता केटीहरु, त्यस्ता केटीहरु लाई थाहा छ कसरी जीवन मा अगाडी बढ्न को लागी, तर केटीहरु लाई लाग्छ कि जीवन मा आउने समस्याहरु लाई बेवास्ता गर्दै, यस्तो स्थिति मा समस्या स्वतः टाढा जान्छ।यस्ता बसिरहेकी केटीहरु प्रकृति मा चंचल हुन्छन्।

यति मात्र हैन, उनीहरु केहि भन्नु भन्दा पहिले सोच्दैनन्, उनीहरु आफ्नो दिमागमा जे आउछ भन्छन्, त्यस्तो अवस्थामा उनीहरुलाई धेरै पछि पश्चाताप गर्नु पर्छ।यी केटीहरु प्राय केहि विशेष सम्बन्धहरु गुमाउँछन्, किनकि उनीहरु भन्दैछन् कि उनीहरु के भन्नु हुँदैन।

 


Last Updated on: October 1st, 2021 at 4:58 pm
१३१९७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया