शुक्रबार ०५ आश्विन २०८०

नेभाडाका संघीय मजिस्ट्रेट न्यायाधीशले क्रिस्टियानो रोनाल्डोका वकिलले क्रिस्टियानो विरुद्ध लागेको ब’ला-त्का’रको केस खारेज गर्नुपर्ने बताएका छन्। २०१० मा लास भेगासमा पोर्चुगिज अन्तराष्ट्रिय फुटबल स्टारले आफूलाई ब-ला’त्का-र गरेपछि चुप लाग्नको लागि ३ लाख ७५ हजार डलर भन्दा बढी दिएको भन्दै एक महिलाले मुद्दा दायर गरेकी थिइन्।

मुद्दाको सुनुवाई गर्ने न्यायाधीशलाई एक सिफारिशमा, मजिस्ट्रेट न्यायाधीश ड्यानियल अल्ब्रेग्सले बुधबार क्याथ्रिन मेयोर्गाका वकील लेस्ली मार्क स्टोभललाई लीक र चोरी भएको कागजातमा मुद्दा दायर गरेको आरोप लगाए।

“मेयोर्गाकाको वकीलको अनुपयुक्त आचरणको कारण उनको मामला खारेज गर्नु एक कठोर परिणाम हो,” अमेरिकी जिल्ला न्यायाधीश जेनिफर डोर्सीको लागि आफ्नो सिफारिशमा अल्ब्रेग्ट्सले लेखे,”तर यो दुर्भाग्यवश न्यायिक प्रक्रियाको अखण्डता सुनिश्चित गर्नको लागि एक मात्र उचित स्वीकृति हो।”

अल्ब्रेग्ट्सले अदालतले रोनाल्डोले अपराध गरेको कुनै निर्णय नभएको र केहि प्रमाण पनि प्राप्त नभएको जानकारी गराएका छन्।


Last Updated on: October 9th, 2021 at 3:18 pm
२१६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया