बुधबार १० आश्विन २०८०

केटीलाई भु डी बो काएर केटा फ रार भएपछि महिलाले यसरी प्रा ण त्यागीन् (भिडियो हेर्नुस् )
केटीलाई भु डी बो काएर केटा फ रार भएपछि महिलाले यसरी प्रा ण त्यागीन् (भिडियो हेर्नुस् )

धरानमा एउटा निकै द र्दनाक घ टना घ टेको छ । अन्तर जातीय विवाह गरेकी एक मगरकी चेलिले आफ्नो ज्या न गुमाउनु परेको छ ।यो घ टना ह त्या हो कि आत्मा ह त्या हो अहिलेसम्म पनि पत्ता लगाउन सकेको छैन ।पुरुषले पे ट बोकाएर बच्चा फा ल्न लगाएको र केटीले फा ल्न नमानेपछि पुरुष फ रार भए ।

उनका माइति भन्छन धनी अगाडी गरिबको के लाग्छ ।लगेर मोज गर्यो अहिले यसरि मारिदियो हामी गरिब भनी हेपेर ।पुलिस प्रसासनले समेत यतै तपाईं हरु मिल्नु कोर्ड नजानु भनी भनेर साथ नदिएपछी न्याय खोज्दै मिडिया आएको हो भनी भन्छन ।

पुलिस प्रसासन समेत मिलेर मा रिएको हो भनिभन्छन ।उनको पेटमा २ महिनाको बच्चा समेत रहेको थियो तर उनिहरुले ड राइ ध म्काइ गरेर त्यो नि फा लिदिएको कुरा खुल्न आएको छ ।

दिनमा सयौं मानिस पशु जसरी मा रिदा पनि हाम्रो सरकार त्यो पनि एक चेली रास्ट्रपति भएको देशमा महिलाहरुनै किन यति धेरै पि डामा छन त उनिहरुनै किन मा रिदै छन ।अब यस्तो अबस्था देख्दा सरकारले कडा भन्दा कडा नियम निकाली निर्दोषलाई न्याय दिलाउनु पर्छ ।

भिडियो हेर्नुस् :-

 


Last Updated on: October 13th, 2021 at 12:19 pm
२७७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया