शुक्रबार १५ मंसिर २०८०

एजेन्सी । दोस्रो विवाह गर्दा ५० लाख दाइजो पाउने लोभमा एक प्रहरीले आफ्नो पहिलो श्रीमतीलाई गाडी दुर्घटनामा पारेका छन् । यो घटना भारत हरियाणाको यमुनानगरमा भएको हो । उनको श्रीमती ५ महिनाकी गर्भवती थिइन् । रेलवे प्रहरीका एक उप निरीक्षकलाई श्रीमतीलाई नक्कली दुर्घटना गराएर मा रेको अभियोगमा प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । श्रीमतीलाई आफ्नो बाटोवाट हटाउन उनले दुर्घटनाको रुप दिएका थिए ।

अफसर अली नामको रेलवे प्रहरीका एक उप निरीक्षकले आफ्नो ५ महिनाकी गर्भवती श्रीमतीलाई वाटोवाट हटाउन सानीमाको छोरासंग मिलेर नक्कली दुर्घटना गराएका थिए ।

यो घटनाको खुलासा कसरी भयो ?
अफसर अली नामका प्रहरी इन्सपेक्टरको श्रीमतीको नाम नज्मा थियो । नज्माको दुर्घटना भएको गाडी यूपीको अफिसर अलीको गाउँको भएको पत्ता लाग्यो । त्यसपछि प्रहरीले उनलाई पक्राउ गरेर अनुसन्धान अघि बढायो । अलीले सोधपुछको क्रममा घटना स्वीकार समेत गरे ।

वास्तवमा, रेलवे पुलिस मा, सब इन्स्पेक्टर अलीले बरेली निवासी नज्मा लाई फेसबुक मा भेटेका थिए, जब प्रेम बढ्दै गयो, दुबै बिच अन्य कुरा पनि भए । तर अफसर अली बिहे गर्न चाहँदैनन्। तर सबैजना मिलेर अली लाई नजमासंग बिहे गर्न बाध्य पारियो ताकि यो मु द्दा पुलिस सम्म नपुगोस्। यस क्रममा तीन तलाकका बारेमा नयाँ कानून आयो, जसका कारण अलीले नजमालाई छोड्न पाएन ।

त्यसपछि एक दिन उनी आफ्नो चचेरा भाई र उनका अन्य दुई साथीहरु संगै आफ्नो ५ महिनाकी गर्भवती पत्नी लाई बाटो बाट बाहिर निकाल्ने योजना बनायो। योजना अनुसार पहिलो अफसर अली आफ्नो श्रीमतीलाई हिँड्ने बहानामा बाहिर निकाले र पछि अफसर अलीको सानीमाको भाई, जो पहिले देखि नै स्कॉर्पियो कार भएको ब्यक्ति थिए । उनले नज्मा माथि नक्कली दुर्घटना गराए । जसका कारण नज्मा घाइते भइन् उनको उपचारका क्रममा अस्पतालमा निधन भयो ।

दोस्रो विवाहमा ५० लाख रुपैयाँ प्राप्त भैरहेको थियो
घटनाको अनुसन्धान भएपछि अहिले नज्माका परिवारले भने राहत पाएका छन् । नजमाका भाइ मोहम्मद इद्रिसले भने कि अफसरले आफ्नी बहिनीलाई दाइजोको लागी बिहे गरेको थियो । घर बेचेर उनले अफसरलाई १२ लाख रुपैयाँ दिए। अफसर फेरि बिहे गर्न चाहन्थे, त्यहाँ बाट उसले ५० लाख रुपैयाँ पाउने वाला थियो। विभागले राम्रो कामको लागि अधिकारीलाई निरीक्षकको रूपमा बढुवा गरेको थियो, तर नजमाको गुनासो पछि उनी डिमोट गरी एक उप निरीक्षक बने। यसैले उनले नजमालाई बाटो वाटै हटाए ।

 

 


Last Updated on: October 18th, 2021 at 3:17 pm
२९८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया