शुक्रबार ०५ आश्विन २०८०

अक्सर सोशल मिडिया मा, हामी धेरै केसहरु को बारे मा जान्दछौं जो विवाह संग सम्बन्धित छ र कहिलेकाहिँ त्यस्ता केसहरु हाम्रो अगाडि आउँछन्, जुन सबैलाई थाहा भए पछि हामी सबैलाई थाहा छ कि आजकल केटाहरु केटाहरु छन् र केटीहरु प्रेम सम्बन्धमा पर्छन्। विवाह भन्दा पहिले र उनीहरु बिर्सन्छन् कि हदसम्म यसको परिणाम नराम्रो हुन सक्छ।

आज हामी तपाईलाई यस्तो एउटा मामला बताउन गइरहेका छौ, यो थाहा पाएपछि तपाइँ पनि अचम्ममा पर्नुहुनेछ कि यो मामला वास्तव मा कानपुर, यूपी को हो, जहाँ केटी को प्रेमी बिहे को दिन केहि गर्छन, जसको कारण केटी को बारे मा बिहे गर्नुहोस् त्यो पनि हुन सकेन किनकि दुलहाले आफ्नो प्रेमीको काम देखेर बिहे गर्न अस्वीकार गरे, अब हामी त्यो घटनाको बारेमा बताउँछौं।

तर, सोधपुछका क्रममा ती बालिकाका अभिभावकले यस्तो कुनै घटना घटेको स्पष्ट रुपमा अस्वीकार गरिरहेका छन्। उनीहरु आरोप लगाउँछन् कि केटाहरु दहेज माग्दै थिए र त्यो माग पूरा नभएका कारण केटाहरुको आरोप छ कि केटीको प्रेमी माला को बिचमा पुग्यो र यस्तो तरीकाले कुरा गर्न थाल्यो कि यो विवाह रोकिन्छ।

दुलहालाई भन्नुहोस् कि – जब दुलही माला लगाउन को लागी थिए, उनको प्रेमी त्यहाँ पुगिन् र त्यसपछि उनी जयमाला को बिचमा स्टेज मा चढे र माइक को घोषणा गरे – ‘नमस्ते हरेक साथी, म तपाइँलाई केहि भन्न चाहन्छु।

जब उनले माइक ल्याए, उनले सोचे कि उनी ए play्कर हुनेछन् जसले कार्यक्रम खेल्नेछन्। तर जवान मानिस माइक आफ्नो प्रेम व्यक्त गर्न थाले। ‘जस पछि उनले दुलहीलाई भने-‘ म तिमीलाई माया गर्छु … (केटीको नाम), म तिमीलाई मेरो बनाउन चाहन्छु ‘हामीले धेरै रातहरु सँगै बिताएका छौं।

केटीको प्रेमीको यो सुनेर दुलहाले माला लगाउन अस्वीकार गरे। र केटाहरु उनीहरु सिधै पुलिस स्टेशन गए। बताउनुहोस् कि बरात लखनऊको कपूरथला बाट नौबस्ता पुलिस स्टेशन क्षेत्रमा आएको थियो।

स्रोतहरु बाट प्राप्त जानकारी को अनुसार, मनोज जो एसबीआई मा एक क्लर्क को रूप मा कार्यरत छन्। जब तपाइँ तपाइँको प्रेमी बाट यी कुराहरु सुन्नुभयो, केटीले उसको भाई लाई भन्यो कि उसलाई यहाँ बाट टाढा लैजाने तर जब केटी को भाई उसलाई भाग्न थाले, उसले चिच्याउन थाल्यो कि उसको केटी को सबै व्यक्तिगत भिडियो, च्याट र सन्देशहरु पनि छन्। यो दुबैको सम्बन्ध रहेको प्रमाण हो।

 


Last Updated on: October 19th, 2021 at 11:42 am
४७५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया