सोमबार १८ मंसिर २०८०

गुल्मीमा अबिर वर्षासँगै आएको बढिमा खोला तर्ने क्रममा बलेरो जिप बगाएर बेपत्ता भएको छ । सोमबार दिउँसो जिल्लाको सत्यवती गाउँपालिका वडानम्बर–६ डहरे खोला तर्ने क्रममा बुटवलबाट वामी तर्फ आउँदै गरेको लु १ ज ३४३२ नम्बरको बोलेरो जिप बगाएर बेपत्ता भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीले जनाएको छ ।

जिप बगाएको खबर प्राप्त हुनसाथ प्रहरी नायव निरिक्षक लक्ष्मण बिकको कमाण्डमा ५ जनाको टोली खटिएका प्रहरीले जनाएको छ । खोलाले बगाएर बेपत्ता भएको जिप खोजि कार्य जारी रहेको छ ।
जिप बगाएपनि मानबिय क्षेती भने नभएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीले जनाएको छ । जिल्लामा गए रातीबाट निरन्तर अबिरल वर्षा भइरहेको छ ।

एजेन्सी । सामाजिक सञ्जालमा एउटा हास्यास्पद भिडियो भाइरल भइरहेको छ जसमा एउटा बाँदर आफैंलाई मोटरसाइकलको ऐनामा देखेर छक्क परेको छ। भिडियो क्लिपमा, यो स्पष्ट देख्न सकिन्छ कि बन्दर एक मोटरसाइकल चढेर आराम गर्न लाग्छ ।

उ शान्त हुन खोजिरहेको हुन्छ त्यही बेला उसको आँखा ऐनामा पर्छ ।बाँदरले बाइकको गिलास देख्यो र एक हातले बाइकको ह्यान्डल समात्यो । उ ऐनामा हेर्छ त्यस पछि उ आफ्नै तस्वीर देखेर आश्चर्यचकित हुन्छ। आफूलाई ऐनामा देखेपछि, अन्योलको स्थितिमा, बाँदरले टाउको कन्याउँछ र ऐनामा प्र हा र गर्न थाल्छ।यो क्लिप सोशल मिडिया मा राम्रो संग मन पराइएको छ र मानिसहरु हाँस्न रोक्न सकिरहेका छैनन् ।

इन्साग्राममा सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताले यो भिडियो पोष्ट गरेपछि अहिले भाइरल भएको छ । अहिले अन्य प्लेटफर्ममा पनि देखिएको छ । यो भिडियो लाई हजारौं लाइक गरिएको छ त्यस्तै मानिसहरु लगातार यसमा टिप्पणी गरीरहेका छन्।


Last Updated on: October 19th, 2021 at 11:55 am
१७६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया