शुक्रबार १५ मंसिर २०८०

तनहुँ जिल्लाको देबघाट ५ कि नैनकला चौधरीको घरमै बच्चाहरु पिङ खेल्ने डोरिमा झुx’न्डिxएxको रxह’xस्यxमxय तरिकाले मृx’त्युु भएको छ । नैनकलाका माइती पक्षका अनुसार उनलाई उनकै श्रीमान कुमार चौधरीले ह’xत्या गरेको आ’xरोxप लगाएका छन । उनिहरुका अनुसार कुमार र नैनकलाको सधै घर झx’गxडा हुने गरेकोले ह’xत्या भएको आ’xरोxप छ । नैनकलाका श्रीमान कुमार चौधरीलाई अहिले जिल्ला प्र’हरी का’र्यलय तनहुँमा अनु’सन्धा’नका लागि राखिएको प्र’हरीले जनाएको छ

नैनकला र कुमार चौधरीले केही वर्ष अघि प्रेम बिबाह गरेका थिए । तर उनिहरुबिच सम्बन्ध खासै राम्रो न’भएको नैनकलाका माइती पक्षले बताएका छन । नैनकलालाई श्रीमान कुमारले यस अघि पनि धेरै पटक कुxट’xपिxट गरि अ’स्पताल नै भर्ना गरेको पनि खुल्न आएको छ । उनिहरुको झ’गडा धेरै पटक प्र’हरीसम्म पुगेको पनि खुल्न आएको छ । पछिल्लो समय नैनकला र कुमारबिच सम्ब’न्ध बि’च्छेद गर्ने सम्म को कुरा भएको अ’स्पष्ट रुपमा बाहिर आएको छ ।

नैनकला आफ्नै घरमा बच्चाहरु खेल्नका लागि बनाईएको पिङको डोरिमा झुx’न्डिxएको अवस्थामा भेटिएकी थिइन । उक्त पिङको डो’रिमा झुx’न्डिxएxकि नैनकलाको खु’ट्टाले भुईम पुरै टे’केर टुक्रुक्क बसेको अव’स्थामा भेटिएको भन्दै उनले आ’xत्माxहx’त्या गरेको हुनै नसक्ने माइती पक्षको दाबी छ । उनिहरुले अहिले श’व उठाउन दिएका छैनन । उनिहरुका अनुसार कुमारले अर्कि कान्छी श्रीमती पनि बिहे गरेकोले नैनकलाको ह’त्या गरेको आx’रोxप लगाएका छन । तर कुमारको परिवारले भने अर्कै बिबाह गरेको अ’स्वि’कार गरेका छन ।

नैनकलाका माईती पक्षले भने कुमारले अर्कि श्रीमती बिबाह गरेको तर घर नल्याएको आ’xरोxप लगाएका छन । यदि नैनकलाले आ’xत्मा”हx’त्या नै गरेको भएता पनि उनलाई आ’xत्माxह’xत्या गर्न बा’ध्य पारिएको आx’रो’xप लगाएका छन । पहिले पनि कु’xटxपिxट गरि प्र’हरीसम्म घx’टxना पुगे पछि प्रह’रिले मिलाएर पठाउने तर घर आए पछि पुन तेरो समाजले के गर्न सक्यो र भन्दै पुन नैनकलालाई श्रीमान कुमारले पि’ट्ने गरेको नैनकलाका माइती पक्षले बताएका छन । उनिहरुबिच डि’भोर्स गर्ने कुरा भएको र डि’भोर्स गर्दा अर्थिक ले’नदेन हुने भएकोले हx’त्या भएको उनिहरु को आx’रोxप छ ।

अहिल कुमार चौधरी प्र’हरी कार्यलयमा भएकोले नैनकलाका माइती पक्षले कुमारले घx’टxना स्थलमा आxएxर ह’xत्याको कारण नखुलाए सम्म शx’वलाई कसैले छुन नपाउने भन्दै पो’स्टमार्टम गर्न पनि दिएका छैनन । नैनकलाको श’xव अहिले झुx’न्डिxएxकै अवस्थामा रहेको छ । शx’व निकाले पछि पो’स्टमा’र्टममा आ’xत्मा ह’xत्या भन्ने देखाएर घx’टxना यतिकै मिलाउन सक्ने भन्दै उनिहरु ले दो’षीलाई स’जाय नभएसम्म शx’व उठाउन नदिने अ’डान लिएका छन । यदि आ’त्माह’त्या नै भए पनि आx’त्माहx’त्या गर्न बा’ध्य पार्नेलाई स’जाय हुनु पर्ने उनि’हरुको भनाई छ । पुरा जानकारीको लागी भिडियो सहित हेर्नुहोस्।


Last Updated on: October 23rd, 2021 at 3:23 pm
२४० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया