आइतबार १७ मंसिर २०८०

६२ वर्षीय आमालाई छोराबुहारीले यसरी कु, x ट्दै घर नि, का, ला गरेपछि (भिडियो हेर्नुस्)

इलाम स्थायी घर भएकी ६२ वर्षीय वृद्ध आमा चन्द्रकला राईलाई अहिले म, x र्ने बेलामा निकै पि, डा भएको छ ।बुढेसकालमा सहारा हुन्छन् कि भनेर छोराछोरीलाई निकै माया दिएर हुर्काइन्छ बढाइन्छ ।तर आफुलाई छोराछोरीको छाहारीमा बस्ने मौकै नदिइ छोराछोरीले हे, ला गरेर पर पार्ने गर्दछन् ।

आमा चन्द्रकलालाई अहिले उनका छोराले घरबाट कु, x ट, x पि, x ट गरेर नि, का, ली दिएका छन् ।रो गले थिलिएकी वृद्ध आमालाई छोराले यसरी घरबाट नि, का, लि दिएपछी उनी रु दै हिडिरहेकी छिन् ।अहिले उनी आफ्नो साथीको घरमा बास मागेर बस्दै आएकी छिन् ।

जेठो छोरा विदेश गएको ५ वर्ष भयो तर उसको अहिलेसम्म केही खबर छैन ।कान्छो छोराले अहिले आफुलाई कु, x टे, x र,गा, x ली गरेर बेघर बनाएपछि चन्द्रकला रु दै हिडिरहेकि छिन् ।

नातिनीको आँखा फु, x टा, x इ दिएको र र क्सी खाएर धेरै झ, x ग, x डा गर्ने भन्दै बुहारीले चन्द्रकलालाई कु, x ट, x पि, x ट र गा, x ली गरेको उनले बताइन् ।चन्द्रकलाको अहिले कोही सन्तानले हेरेको छैनन् र एक्लै बाटोमा मा गेर खाने अवस्थामा पुगेकी छिन् ।

भिडियो हेर्नुस् :-


Last Updated on: October 25th, 2021 at 10:58 am
६०५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया