आइतबार १४ आश्विन २०८०

प्रख्यात कोरियोग्राफर गीता कपूर उनको एक सोशल मिडिया पोष्टका कारण च र्चामा आईन् । गीता कपूरको सोशल मिडिया पोस्ट हेरेपछि, मानिसहरू आ श्चर्य च कित छन् र टिप्पणी गरिरहेका छन् । अहिलेसम्म सबैलाई थाहा थियो कि कोरियोग्राफर गीता कपूरले विवाह गरेकी थिएनन् ।

तर गीता कपूर उनको एक सोशल मिडिया पोष्टका का रण चर्चामा आएकी छिन् । वास्तवमा, सुपर डान्सर सेप्टेम्बरमा जर्जको रूपमा देखी गीता क पूरले हालसालै आफ्नो इन्स्टाग्राम एकाउन्टमा केहि तस्वीरहरू साझा गर्छिन्, जसमा उनले रातो रं गको अ नारकली सूट लगाएकी छिन् ।

SUGGESTED NEWS
Mgid
Mgid

Success Can Sometimes Be Too Much To Handle
Limelight Media

What If Covid-19 Hit Disney?
Zestradar

6 Album Covers Transformed For Middle-East Beyond Recognition
Zestradar

7 Proven Attraction Facts To Use The Next Time You Go On A Date
Zestradar
तस्वीरहरुमा गीता एकदम सुन्दर देखिईरहेकी छन्, यद्यपि एउटा चीजले फ्यानहरुको आँखा खोलेको छ, त्यो हो उनको सि उँदोको सिन्दु र । गीता कपूरले सोशल मिडियामा साझेदारी गरेका तस्बिरहरू ती तस्वीरमा गीताको सिउँदोमा सिन्दूर देखिन्छ ।

गीता कपूरसधैँ यसो भनिरहेकी छन् कि ऊनी विवाहित हो इनन् तर यी तस्बिरहरूले केहि अर्कै सं के त गर्दछ । प्रशंसकहरु पनि छक्क छन् । तिनीहरू गीता कपूरले कोसँग वि वाह गरेका छन् भनेर जान्न उत्सुक छन् ।

गीता कपूर एक राम्रो कोरियोग्राफर हुन्, एक जर्जका रू पमा, उनले धेरै नृ त्य रियलिटी शो मा राम्रो भूमिका खेल्छिन् । गीता प्रायः पारम्परिक वेशभूषामा मा त्र देखिन्छ र उनी उनीहरूमा धेरै सुन्दर देखिन्छिन् ।

विगतमा गीता कपूरले सुपर डान्सर कार्यक्रमको लागि लगाएको पोशाकमा उनका केही तस्विर साझा गरिन्, जसमा उनी वा स्तवमै रानी जस्तै देखिन्छिन्। धेरै मानिसहरूले गीतालाई यो सुन्दर लुक प्रदान गर्न योगदान गरेका छन् । गीताले बनाएको यो शा नदार सूट मोहिनी छाब्राले डिजाइन गरेको हो । उनको मे कअप राजु कोन्डीद्वारा गरिएको थियो । उनको गहना चि नू कला द्वारा डिजाइन गरिएको थियो र स्टाइलिंग आं चलले गरेको थियो ।


Last Updated on: May 18th, 2021 at 11:47 am
५७० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया