शुक्रबार १५ मंसिर २०८०

काठमाडौ । तपाईले दुईवटा सर्प नाचेको देख्नुभएको छ धनकुटामा दुई वटा सर्प तीन दिनदेखि ना चिरहेक छन् । अहिले सामाजिक सञ्जालमा त्यो भिडियो निकै भा इ रल भएको छ । स्थानिय टाढा बसेर हे रिरहेका छन् । उनीहरुले यस्तो दृष्य कहिल्यै नदेखेको बताएका छन् । बिरलै देखिने सर्प जु धाईको भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जालमा भा इ र ल भएको हो ।

धनकुटा नगरपालिका९६ फोकल्याण्ड टापु दक्षिणकाली जाने बाटो नजिकै दुई वटा ठुल्ठूला सर्प आ पसमा जु धिरहेका छन् । भिडियो खिच्ने ब्यक्तिले त्यसवारे ब्याख्या गर्दै भनेका छन् । तीन दिन देखि यिनीहरु यसरी नै लडिरहेका छन् ।

No photo description available.

भिडियोमा सर्प आपसमा बेरिने, टाउको उ ठा उने,लठारिने र घिस्रिने र नाच्ने गरिरहेको देख्न सकिन्छ । स्थानीयका अनुसार सर्प तीन दिनदेखि निरन्तर यस्तौ गरिेरहेका छन् । ब स्ती नजिकै सर्प त्यसरी ना चेको देखेपछि स्थानिय भेला भएर हेरेका छन् । उनीहरु विस्तारै ना च्दै गाउँतिर आ एको देख्न सकिन्छ । सर्प जु धेको हेर्न स्थानीयको भी ड लागेको छ ।

काठमाडौ । तपाईले दुईवटा सर्प नाचेको देख्नुभएको छ धनकुटामा दुई वटा सर्प तीन दिनदेखि ना चिरहेक छन् । अहिले सामाजिक सञ्जालमा त्यो भिडियो निकै भा इ रल भएको छ । स्थानिय टाढा बसेर हे रिरहेका छन् । उनीहरुले यस्तो दृष्य कहिल्यै नदेखेको बताएका छन् । बिरलै देखिने सर्प जु धाईको भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जालमा भा इ र ल भएको हो ।

धनकुटा नगरपालिका९६ फोकल्याण्ड टापु दक्षिणकाली जाने बाटो नजिकै दुई वटा ठुल्ठूला सर्प आ पसमा जु धिरहेका छन् । भिडियो खिच्ने ब्यक्तिले त्यसवारे ब्याख्या गर्दै भनेका छन् । तीन दिन देखि यिनीहरु यसरी नै लडिरहेका छन् ।

भिडियोमा सर्प आपसमा बेरिने, टाउको उ ठा उने,लठारिने र घिस्रिने र नाच्ने गरिरहेको देख्न सकिन्छ । स्थानीयका अनुसार सर्प तीन दिनदेखि निरन्तर यस्तौ गरिेरहेका छन् । ब स्ती नजिकै सर्प त्यसरी ना चेको देखेपछि स्थानिय भेला भएर हेरेका छन् । उनीहरु विस्तारै ना च्दै गाउँतिर आ एको देख्न सकिन्छ । सर्प जु धेको हेर्न स्थानीयको भी ड लागेको छ ।


Last Updated on: May 18th, 2021 at 11:57 am
१८०० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया