मंगलबार १६ आश्विन २०८०

काठमाडौं

रुपन्देहीको सैनामैनामा १७ वर्षिय कृसला रसाइली रुखमा झु,ण्डीको अ,वस्थामा मृ,त फेला

#rip_हार्दिक_श्रद्धाञ्जली #rip_हार्दिक_श्रद्धाञ्जली रुपन्देहीको सैनामैनामा दलित बालिका रुखमा झु’ण्डीको अवस्थामा मृ’त फेला परेकी छन् ।

केही महिना अघि कंञ्चनमा घटेको घटना सेलाउन नपाउँदै छिमेकी सैनामैना वडा न.९,सैनामैना चक्रपथ स्थित पिपल डाँडा सामुदायिक बन अन्र्तगत पर्ने जंगलमा (आइतबार) दिउँसो ३ बजे १७ वर्षिय कृसला रसाइली (वि.क) झु’ण्डीएको अवस्थामा मृ’त फेला परेकी हुन् ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

काठमाडौं

रुपन्देहीको सैनामैनामा १७ वर्षिय कृसला रसाइली रुखमा झु,ण्डीको अ,वस्थामा मृ,त फेला

#rip_हार्दिक_श्रद्धाञ्जली #rip_हार्दिक_श्रद्धाञ्जली रुपन्देहीको सैनामैनामा दलित बालिका रुखमा झु’ण्डीको अवस्थामा मृ’त फेला परेकी छन् ।

केही महिना अघि कंञ्चनमा घटेको घटना सेलाउन नपाउँदै छिमेकी सैनामैना वडा न.९,सैनामैना चक्रपथ स्थित पिपल डाँडा सामुदायिक बन अन्र्तगत पर्ने जंगलमा (आइतबार) दिउँसो ३ बजे १७ वर्षिय कृसला रसाइली (वि.क) झु’ण्डीएको अवस्थामा मृ’त फेला परेकी हुन् ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******


Last Updated on: May 18th, 2021 at 12:03 pm
४४५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया