शुक्रबार १४ माघ २०७८

केही दिन अघि पाचँथर जिल्लाको मिक्लाजुङ २ का पदमप्रसाद खड्का जो मृगौला रोगी छन । उनको उपचारका लागि भनेर श्रीमतिको नाममा बैंक खाता खोली सहयोग रकम पनि उठाईएको थियो । तर अहिले त्यो सहयोग भएर उठाएको सम्पुर्ण पैसा लिएर श्रीमती फ’रा’र भएको भनी पदमले मिडियामा बताएका थिए । उनले अब जति गर्दा पनि निको नहुने रहेछ त्यसैले अब उपचारमा खर्च नगर्ने बरु सहयोग उठेको रकमले जग्गा किनेर बस्ने भन्दै श्रीमतिले घरबेटिलाई भनी श्रीमती हिडेको भन्ने जानकारि मिडियामा दिएका थिए । केही दिन अघि भने उनकी श्रीमती सहि ४ जना छोरिहरु मिडियामा आएका थिए ।

उनकी श्रीमती गंगामायाले भने आफू फ’रा’र नभएको र आफू छोरिहरुको स्कुल सुरु भएकोले उनिहरुलाई लिएर गएको बताएकी थिइन । ३ महिना देखि हराएको झु’टो आरोप लगाएका श्रीमान र आफू केही दिन सम्म सगै बिराटनगरमा भएको र आउने जाने गरिरहेको बताएकी थिइन । त्यस पछि भने उनिहरुले एकाअर्कालाई आरोप लगाएता पनि सबै कुरा यहि बिरामी कै कारण भएकोले गर्दा आफुलाई एक अर्काको माया भने भएको बताएका थिए । साथै उनिहरु सगै बस्न पनि थालेका थिए ।

उनिहरु मिले बसे पछि मिडियाले पनि पदमको उपचारका लागि सहयोग रकम उठाउने बताएको थियो । उक्त कुरा मिडियामा आए पछि अहिले पदमको उपचारका लागि भनेर देश तथा बिदेश रहनु हुने थुप्रैले सहयोग रकम मिडिया मार्फत पठाएका छन । उक्त रकम उनिहरुलाई हस्तान्तरण गर्न उनिहरुलाई भेट्न मिडिया जादाँ पदमकी श्रीमतिले भने श्रीमानको बानी अझ पनि उस्तै रहेको, केही नसुधि्रएको बताएकी छिन । पदमको दुबै मृगौला फेल भएको छ । उनी निरन्तर डाइलासिस गर्दै आएका छन ।

उनिहरुलाई भेट्दा पदमले भने श्रीमती अहिले साथ मै रहेको र आफुलाई अस्पताल पनि लिएर आउने जाने गरेको, खाना औसधि इत्यादीको राम्रो सगँ ख्याल राखेर अहिले साथ दिएको बताए । तर उनकी श्रीमती गंगामायाले भने श्रीमानको ब्याबहार पहिले जस्तै रहेको बताईन । अझै पनि अपशब्द प्रयोग गर्ने, छोरिलाई घरबाट निकाले खेदाई हाल भनी सधै झगडा गर्ने गरेको उनले बताएकी छिन । पदमले भने आफुले बिराटनगरमै छोरिलाई पढाउने भनी बोलाएको बताए ।

आफैले बोलाएको पढाउन अनि म आफैलाई नराम्रो सोच्न मिल्छ भन्दै प्रश्न गरे । केही समय अघि गंगामाया सहित छोरिहरु मिडियामा आउदा बाबाले राम्रो ब्याबहार नगर्ने बताएका थिए । त्यही कुरामाले गर्दा नै श्रीमानले अहिले छोरिहरुलाइ त्यसरी भन्ने गरेको गंगामायाको भनाई छ । श्रीमानले एउटि छोरिलाइ त्यसरी भन्ने गरेको उनले बताईन । पदमले भने पोइला जाँदै आउँदै गर्ने छोरिले अनि आफुलाई नराम्रो भन्ने गरेको बताए । तर गंगामायाले भने छोरिले बुद्धि बिगारेर त्यस्तो गरेता पनि आफू घरबाट त्यसरी निकाल्न नसक्ने बताईन । (भिडियो हेर्नुस)


Last Updated on: December 2nd, 2021 at 3:01 pm
५९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया