आइतबार २१ जेठ २०८०

बिहे भैरहेको ठाउँमा अचानक पुर्ब प्रेमी आएर बेहुला कै अगाडी बेहुलीको शिरमा सिन्दुर हालेपछि…. (भिडियो हेर्नुहोस)

उत्तर प्रदेशको गोरखपुर जिल्लाबाट एउटा अचम्मको घटना बाहिर आएको छ । बिहे भैरहेको ठाउँमा पुगेका प्रेमीले बेहुलाको अगाडि सिन्दुर भरेर आफ्नी प्रेमिकालाई बेहुलीको माग गरे । बेहुलाले यो दृश्य हेरिरहेका थिए ।

यो देखेर विवाहमा उपस्थित सबै छक्क परे । घटनास्थलमा उपस्थित कसैले यो घटनाको भिडियो बनाएर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनाए । घटनास्थल पुगेपछि प्रहरीले परिवारका सदस्यहरुसँग गराएका थिए ।

यो घटना हरपुर बुढाट थाना क्षेत्रको हो। बिहेको समयमा बेहुला र दुलही स्टेजमा जैमलको अनुष्ठान गर्न तयार थिए । त्यसपछि बेहुलीका प्रेमी स्टेजमा चढेर अचानक यस्तो गरे । यो घटनापछि वातावरण निकै तनावपूर्ण बनेको थियो ।

युवतीको पक्षले तत्काल डायल ११२ मा फोन गरेर गुनासो गरे । खबर पाएलगत्तै प्रहरी घटनास्थलमा पुगेपछि राति अबेरसम्म मामिलाको टुङ्गो लागेको थियो । बिहीबार बिहान पञ्चायतपछि बेहुलाले बेहुलीलाई घर पठाएका थिए ।

प्रहरी देखेपछि प्रेमी प्रेमीको ज्वरो शान्त भएर चुपचाप आफ्नो घर गयो । यो बिहे अहिले सबै क्षेत्रमा चर्चाको विषय बनेको छ । गाउँका बुढापाकाले कुरा मिलाएर बिहान बेहुला र दुलहीलाई बिदाइ गरे । यस प्रकरणमा आरोपी प्रेमीविरुद्ध अहिलेसम्म कुनै कारबाही भएको छैन । अहिले यो कुरालाई बढी महत्व दिनु उचित नभएको गाउँले बताएका छन् ।


Last Updated on: December 9th, 2021 at 1:10 pm
३९७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया