बुधबार २४ जेठ २०८०

बिहेमा यस्तो उपहार लिएर पुगे साथीहरू, बेहुलाले टाउको समात्यो, बेहुलीले भने हाँसो थाम्न सकिन्न !

यो भिडियोमा देख्न सकिन्छ कि केहि पुरुषहरु एउटा ठूलो बक्स लिएर विवाह स्थलमा प्रवेश गरेका छन् । बाकसलाई फूलले सजाइएको छ। बेहुकिका साथीहरूले उसलाई जसरी उठाए, त्यसबाट बक्समा वासिङ मेसिन रहेको देखिन्छ। सबैको नजर बक्समा छ।

साथीहरूको यो समूह कुनै न कुनै रूपमा दुलही र दुलहीलाई बक्स लिएर स्टेजमा पुग्छ र उनीहरूसँग फोटो खिचाउँछ। तर अन्तमा दुलहासँग कडा मजाक हुन्छ। केही समयको लागि ज्यादै गह्रौं देखिने बाकस एकै छिनमा हलुका भएको महसुस हुन्छ मेरो मतलब किनकी बक्स खाली थियो ।

त्यसपछि के… सारा वातावरण रमाइलो हुन्छ। अर्थात्, विवाह स्थलमा उपस्थित सबै पाहुना, दुलही र दुलहीलगायतको अनुहारमा चमक आउँछ । यो भिडियो हेरेपछि तपाई पनि हाँस्नुहुनेछ । किनकी साथीहरुको यस्तो व्यवहार देखेर दुलहाले आफ्नो टाउको समातेर साथीहरुले ठट्टा गरिरहेको थाहा पाएझैँ हाँस्छन् । आफ्नो पार्टनरका साथीको यस्तो व्यवहार देखेर दुलहीले पनि आफ्नो हाँसो नियन्त्रण गर्न सकिन्न।

भिडियो इन्स्टाग्राममा theshaadiswag र whizcocreators पृष्ठबाट साझा गरिएको थियो। यसको क्याप्शन लेखिएको छ, भिडियोको अन्त्यमा हेर्न नबिर्सनुहोस्। छिट्टै बिहे गर्ने साथीलाई ट्याग गर्नुहोस्। यो क्लिपलाई ९१ हजारभन्दा बढी भ्युज र सयौं लाइक प्राप्त भइसकेको छ ।

साथै, धेरै प्रयोगकर्ताहरूले यस बारे आफ्नो प्रतिक्रिया दिएका छन्। उदाहरणका लागि, एक प्रयोगकर्ताले लेखे – कस्तो साथी! कतिपयले यस्तो साथीलाई मात्रै साथीको सहयोग हुने टिप्पणी गरेका छन् ।

मात्रै साथीको सहयोग हुने टिप्पणी गरेका छन् ।


Last Updated on: December 10th, 2021 at 10:43 am
४३५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया