आइतबार २१ जेठ २०८०

कपुर बन र ललिता बिचको घटना करिव ५ महिना अघिदेखि मिडियामा निकै चर्चामा रहेको छ । वैदेशिक रोजगारीमा कतार गएकी ललिता कतारमै गर्भवती भएर नेपाल आए पछि उनलाई गर्भवती बनाउने मुगुका कपुर बमको खोजीका लागि भन्दै ललिता करिव ५ महिना अघि मिडियामा आएकी थिइन । अहिले ललिताले छोरा पनि जन्माइ सकेकी छिन । तर पनि उनको घटनाको चर्चा अझै मिडियामा उत्तिकै रहेको छ । कपुर अझै फरार नै रहेका छन भने ललिता एक्लै बस्दै आएकी छिन ।

यसै बिचमा अहिले बैदेशिक रोजगारिमा लामो समय बाहिर बसेर फर्किएकी एक महिला ललितालाई भेट्न आएकी छिन । ललितालाई भेट्न आएकी गिताले कपुरलाई आफू घिसारेर नै भए पनि ल्याउने बताईन । वैदेशिक रोजगारिमा अर्काको देश जादाँ कोहि नेपाली भेट्दा पनि आफ्नै परिवारकै सदस्य जस्तो लागेर बिश्वास गरेकी ललितालाई कपुरले झु’टो मायामा फ’साएर अहिले यस्तो अवस्थामा बिचल्नी बनाएको भन्दै उनले आफुहरुले जसरी पनि ललितालाई न्याय दिने बताईन ।

अर्को देशमा शारीरिक संतुष्टी पूरा गर्नको लागि मात्र कसैको शरीर नभएको भन्दै कपुरले यसरी लुकेर समस्या को समाधान नहुने भन्दै उनी आफै आएर कानुन अनुसार जानू पर्ने उनले बताईन । होइन भने ललितालाई स्विकार गरेर राम्रोसगँ राख्नु पर्ने उनले बताईन । आफुले बिगत ५ महिना देखि उनिहरुको बारेमा आएका कुराहरु मिडियामा हेर्दै आएको बताउँदै कपुरले कहिले बिर्तामोड आएर केही दिन बस्ने त कहिले जात मिलेन भन्दै सम्पर्क बिहिन हुने गरेको भन्दै त्यसको सजाय भोग्नु पर्ने बताईन ।

ललितालाई निकै हिम्मत भएको महिला भन्दै उनले आफ्नो श्रीमान, माइतीले साथ नदिदा पनि यसरी एक्लै बसेर आफ्नो अधिकारको लागि लडिरहेको भन्दै उनलाइ अब आफुहरु पनि साथ दिने बताईन । उनले अहिले कपुर आफै आएर ललितासगँ सल्लाह लिएर के गर्ने भन्ने निर्णय लिनु नै बेस हुने बताईन । यदि यसरी नै भाग्दै गए आफुहरु जसरी भए पनि खोजी गरेर ल्याउने र त्यो बेला कपुरले सल्लाह गरेर मिल्ने विकल्प पनि नपाउने भन्दै अहिले नै मिल्नु उपयुक्त हुने बताईन ।

अहिले कपुरले घरमा जातिय कुरा निकालेर भाग्ने गर्नु अचम्म भएको बताईन । बिदेशमा हुदाँ श्रीमान श्रीमती भएर सगैँ बस्दा जातीय कुराले नछेक्ने तर अहिले भने जातको कुरा निकालेर बिचल्नी बनाउने छुट कसैलाई नरहेको भन्दै कपुरको परिवार समेतलाई आफुहरु कानुनी दायरामा ल्याउने उनले चेतावनी दिएकी छिन । यदि कपुर राम्रो सल्लाहमा नआए आफुहरु मुगु नै पुगेर घिसारेर ल्याउन बाध्य हुने उनले चेतावनी दिएकी छिन । अब ललिताको साथमा आफुहरु भएको उनले बताईन । (भिडियो हेर्नुस)


Last Updated on: December 10th, 2021 at 4:07 pm
४६२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया