बुधबार २४ जेठ २०८०

श्रीमान बिदेश बाट आएको 5 दिनमै श्रीमतीले बच्चा जन्माइन् , केरकार गर्दा खुल्यो रहस्य

उनुश हेरै यो भिडियो जुन भीड्यो मा सम्पूर्ण जानकारी समाबेश छ ।

यो पनि पढ्नुश बलिउड अभिनेत्री ज्याकलिन फर्नान्डिज ( ज्याकलिन फर्नान्डिज ) लाई आइतबार मुम्बई एयरपोर्टबाट घर फिर्ता पठाइएको छ । इन्फोर्समेन्ट डाइरेक्टरेट (ईडी)को लुक आउट सर्कुलरपछि ज्याकलिन फर्नान्डिसलाई विमानस्थल सुरक्षाले रोकेको हो । यी अभिनेत्रीको नाम २०० करोडको मनी लान्ड्रिङ मुद्दामा चलिरहेको छ ।

भारतीय मिडियाका अनुसार ज्याकलिन फर्नान्डिस शोका लागि विदेश जाँदै थिइन् । यसै क्रममा उनलाई हिरासतमा लिइयो र केही समयपछि ज्याकलिन फर्नान्डिसलाई घर फर्काइयो । यसै क्रममा, समाचार एजेन्सी एएनआईको ट्वीटका अनुसार, ईडीले २०० करोड भारु ज’बरज’स्ती सुकेश चन्द्रशेखरको मुद्दामा अभिनेत्री विरुद्ध लुक आउट सर्कुलर जारी गरेको छ।

ज्याकलिन फर्नान्डिज हालै फिल्म ‘राम सेतु’ को सुटिङ सकेर दिवबाट फर्किएकी छिन् । उनी १० डिसेम्बरमा रियादमा हुने सलमान खानको दबंग टुरमा सहभागी हुन जाँदैछिन् । सुकेश चन्द्रशेखर प्रकरणमा ज्याकलिन फर्नान्डिजलाई ईडीका अधिकारीहरूले दुई पटक सोधपुछ गरिसकेका छन् र यस क्रममा अभिनेत्रीले आफू ठगको सिकार भएको बताइन्।

यसैबीच, केही रिपोर्टहरू विश्वास गर्ने हो भने, ईडीले यस चार्जशीटमा सुकेश चन्द्रशेखरले ज्याकलिन फर्नान्डिसमा करोडौं रुपैयाँ खर्च गरेको दाबी गरेको छ। त्यतिबेला ज्याकलिनले सुकेशलाई डेट गरिरहेकी थिइन् भन्ने अधिकारीहरुको दाबी छ । रिपोर्टका अनुसार सुकेश चन्द्रशेखरले ज्याकलिन फर्नान्डिजलाई ५२ लाखको घोडा र ९ लाखको पर्शियन बिरालो उपहार दिएका छन् ।

अगस्ट महिनामा दिल्ली पुलिसको आर्थिक अ’परा’ध शाखाले सुकेश चन्द्रशेखर र अन्य विरुद्ध २०० करोडको ठगीको मुद्दा दर्ता गरेको थियो। यो मुद्दा बाहेक सुकेशविरुद्ध देशैभर कैयौं मुद्दा दर्ता छन् । सोधपुछका क्रममा सुकेशले तिहाड जेल प्रशासनलाई करोडौं रुपैयाँ घुस दिएर जेलबाटै फिरौतीको कारोबार गरेको बताए । त्यसपछि ५ जेल अधिकारी पनि पक्राउ परेका थिए ।


Last Updated on: December 10th, 2021 at 4:22 pm
८३८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया