बुधबार २४ जेठ २०८०

कैलालीको लम्कीचुहा नगरपालिका–३ का भू’पेन्द्र बडुुवालको ह\त्’या आरोपमा प’क्राउ परेका ९ जना पुर्पक्षका लागि थु’ना’मा प’रे’का छन् भने ३ जना धरौ’टी’मा छुटेका छन् ।

शुक्रबार थुु’न’छेक बहसपछि जिल्ला अदालत कैलालीले ह’त्|या अभि’योगमा प’क्रा’उ परेका १२ मध्ये ९ जनालाई पुुर्पक्षका लागि कारागार चलान गर्न आदेश दिएको जिल्ला प्र’ह’री कार्यालयले जनाएको छ ।

अदालतको आदेशसँगै लम्कीचुहा नगरपालिका–३ का २३ वर्षीय महेश रावल, २० वर्षीय धिरज भन्ने दीपेन्द्र शाही, २० वर्षीय आर्यन देवकोटा, १९ वर्षीय मदन शाही, लम्कीचुहा–१ का २२ वर्षीय कपिल श्रेष्ठ, १८ वर्षीय निशान्त मल्ल, टीकापुर नगरपालिका–१ का २३ वर्षीय प्रविण रिमाल, बर्दियाको राजापुर नगरपालिका–७ घर भएर टीकापुर नगरपालिका–१ बस्ने २१ वर्षीय रोहित आले र टीकपुरकै २५ वर्षीय सोहन शाहलाई कारागार पठाइएको जिल्ला प्र’ह’री कार्यालयका प्रवक्ता प्र’हरी ना’यब उपरीक्षक (डी|एसपी) वेदप्रकाश जोशीले जानकारी दिए ।

त्यस्तै लम्कीचुहा नगरपालिका–५ का २८ वर्षीय विकास खड्का, बर्दगोरिया गाउँपालिका–२ बस्ने २५ वर्षीय लोकेन्द्र कुँवर र बर्दियाको ठाकुरबाबा नगपालिका–३ बस्ने २६ वर्षीय सन्तोष भन्ने सविनजंग शाही भने ध’रौ’टी बुुझाएर ता’रे’ख’मा छुु’टे’का छन् ।

उनीहरु तीन जनामाथि ब’डुुवालको ह’त्’याका अ’भि’युु’क्तहरुलाई स’घा’एको (मतियार) आ’रो’प’मा जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालयले मुद्दा चलाएको थियो । बडुवाल ह’त्’या प्र’क’रणमा फ’रा’र रहेका अन्य ९ जनाको बारेमा भने अदालत तत्काल केही नबोलेको प्रहरी नायब उपरीक्षक जोशीले बताए ।

लम्कीचुहाका बडुुवालको गत कात्तिक २३ गते टीका’पुरमा धा’रि’लो ह’ति’या’र प्र’हार ग’रेर ह’त्’या ग|रिएको थियो । लम्की, टीकापुर र चिसापानी क्षेत्रमा युुवाहरुको समूह बनाएर अपराधिक गतिविधिमा संलग्न नवीन रावल र जयन्द्र शाहको स’मूू’हबीच आपसी झ’ग’डा’का कारण ब’डुु’वा’लको ह’त्|या भएको प्रहरीले निष्कर्ष निकालेको थियो ।घ’ट’नामा संलग्न रावल र शाहसहितका अन्य ९ जना अझै फ’रा’र छन् ।
यसैबीच पीडित पक्षले कैलालीमा रहेको नवीन रावलको होटलमा तो’ड’फो’ड समेत गरेका छन । अब बाँकी भिडियोमा हेर्नुस्:


Last Updated on: December 17th, 2021 at 5:44 pm
२४४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया