बुधबार २४ जेठ २०८०

धादिङ जिल्लाको कल्लेरी भन्ने ठाउमा घर भइ बसोबास गर्दै आएका तिलबहादुर मङ्राती नाम गरेका एक बुबा आफ्नो छोरो ह”राएको भन्दै आफ्नो ब्य”था सुनाउदै आज मिडियासामु आएका छ्न । २०४६ सालमा जन्मेका उनका दिर्घबहादुर मङ्राती नाम गरेका छोरा अहिले सम्पर्कबिहिन रहेका छ्न । घरमा आउजाउ गरिरहने उनी पोखरामा जिपका ड्राइभर रहेको कुरा उनका बाबुले बताए ।

पोखरामा पर्यटक ओसारपसारको लागि जिप चलाउने उनी दशैमा आए तर त्यसपछी भने उनको अ”त्तो”प”त्तो नरहेको बताउछ्न उनी । बिबाह पनि भैसकेको छ उनको, श्रीमती अझै श्रीमान फर्किने आशामा उनलाइ पर्खिएर बसेकीछिन । बिबाह गरेको तिनचार बर्ष त उनिहरु सगै पनि बसेका रहेछ्न तर ए”क्कासी उनी यसरी सम्पर्कबिहिन हुदा भने यता परिवार भने म”र्नु न बाच्नु भएका छ्न ।

क”ठै ब”रा यता बाबू भने छोरोको बिबाह गरेकै ऋ”ण तिरेको छैन भन्दै गु”नासो गर्छन अझ घर भत्केपछी नया घर बनाउनुको ऋ”ण पनि त्यसै रहेको बताउछ्न उनि । उनका जेठा छोरा रहेछन दिर्घबहादुर, दाजुको यस्तो अबस्था देखेपछी कान्छो छोरोले पनि बिबाह गर्न नरुचाएको बताउछ्न उनी । उल्टो दाजुले बिबाह गरेर तपाइलाइ के फाइदा भयो भन्दै प्रश्न गर्ने गरेको बताउछ्न उनी ।

यता बुहारि अर्को बिबाह नै नगरी बस्दा छोरोको भने कुनै खबर छैन । श्रीमतीको कारणले भा”ग्यो भनौ भने आफ्नै रोजाइअनुसारको महिलासग बिबाह गरेको बताउछ्न उनी । छोरोको यो क्रियाकलापले आफू नै छ”क्क परेका छ्न उनि । आखिर कहाँ छ्न त दीर्घबहादुर ?थप जानकारिको लागि भिडियो हेर्नुस


Last Updated on: December 20th, 2021 at 11:38 am
१३२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया