बिहिबार २५ जेठ २०८०

मोरङ जिल्लाको रंगेली नगरपालिका २ मा एक २१ महिने बालिकाको श’ व खा ल्डोमा गा’ ढि एको अवस्थामा फे’ला परेको छ । रंगेली २ कि निशा उराउको श’ व घर नजिकै रहेको पैनिमा गा ढि एको अवस्थामा मंगलबार दिउसो भेटिएको मोरङ प्र’हरिका प्र’वक्ता डिएसपी दिपक श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन । मृ’तक निशाका बुबा चन्द्र उराउका अनुसार छोरी निशा आइतबारदेखि नै बे’ प त्ता भएकी थिइन । अहिले उनको श’ व घरदेखी ६० मिटरको दुरिमा रहेको पैनिमा फे’ला परेको हो

उनी ह राए देखि नै उनको खोजी गरिरहेको परिवारले जनाएको छ । आइतबार उनी ह राए देखि सोमबार रातीसम्म पनि आफुहरुले निशाको खोजी गरेको परिवारले बताएको छ । भोलिपल्ट अर्थात मंगलबार भने पैनिमा भर्खरै खनिएको खा ल्डोमा पु रिएको अवस्थामा छोरी निशाको श’ व भेटिएको उनका बुबाले बताएका छन । निशाका बुबा चन्द उराउका अनुसार उक्त पैनिमा आफुहरुले अघिल्लो दिनसम्म खोजी गरि हेर्दा उक्त खा’ ल्डो नभेटिएको बताएका छन ।

भोलिपल्ट सोही ठाउँमा भर्खरै खनेको खा’ ल्डो भे’ टि’ए पछि त्यहाँ ख’ नेर हेर्दा छोरिको कपडा र श’ व भेटिएको बताएका छन । अघिल्लो दिन रातिसम्म पनि आफन्त तथा छरछिमेकी मिलेर खोजी गर्दा नभेटिएकोले निशाको श’ व बिहान त्यहाँ गा ढे को अनुमान उनका आफन्तले गरेका छन । उनको घर नजिकै पोखरी र मोरङ सुनसरी सिचाई आयोजनाको शाखा पैनि रहेको छ । आफन्तले पानीमा डु बेको आ’शंकामा खोजी गरिएको थियो । तर मंगलबार पैनिमा भर्खरै पु रि एको जस्तो अग्लो माटो देखिए पछि आफन्तले खोतलेका थिए ।

त्यहा बालिकाको कपडा देखे पछि आफन्तले प्र’हरीलाई खबर गरेका थिए । प्र”हरि आएर उक्त खाल्डोमा हेर्दा बालिकाको श’ व फे’ला पारेको थियो । बालिका पानीमा नै डुबेको हुन सक्ने भन्दै पोखरी र पैनिमा सोमबार राती १ बजेसम्म खोजी गरेको स्थानियहरुले बताएका छन । रातिसम्म पनि नभेटे पछि सोही दिन सिरक बनाउनेहरु आएको र तिनिहरुले नै लगेको हो कि भन्ने सबैले आशंका गरेको एक स्थानियले बताए । सोमबार राती नै खबर पाएको प्र”हरिले ती सिरक बनाउनेलाई पनि प” क्रा उ गरेको उनले बताए ।

तर उनिहरुबाट पनि केही पत्ता नलागे पछि धामिमा हेराउन निशाका बुबाआमा गएको उनको भनाई छ । धामिले घर वरिपरि नै छ भने पछि मंगलबार सबैले घर वरिपरि नै खोज्दा पैनिमा नया माटोको थुप्रो देखिए पछि प्र’हरिलाई बोलाएर खनेर हेर्दा निशाको श ’व गा ढि एको अवस्थामा भेटिएको ती स्थानियको भनाई छ । अहिले निशाकी फुपुलाई ह’ त्या’ को आंशकामा प्र’हरिले प’ क्रा उ गरेको चन्द्रले बताएका छन । अहिले घ”टनाको अनुसन्धान भै रहेको प्रहरीले जनाएको छ । (भिडियो हेर्नुस)


Last Updated on: December 21st, 2021 at 8:17 pm
५२३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया