बुधबार २४ जेठ २०८०

छाडा बोल्दै उनी अन्त्यमा त्यो पैसा त्यही छाडेर म गए भन्दै हिँड्छन्। अर्को कुनै सहयोगीले ओ भाइ भन्दै उनलाई सम्झाउन खोजे पनि उनी पेटीमा पैसा फ्याँक्दै लडिबुडी गरिरहेको भिडियोमा देख्न सकिन्छ।<strong>***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****</strong>

उनी म गए भनेर पैसा त्यतिकै छाडेर हिँड्छन्। एक ट्याक्सी चालकले भिटेनको ब्याग भनेर प्रहरी कार्यालयमा लगेर उनको ब्याग छाडिदिएका थिए।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

‘एक जना ट्याक्सी चालकले भिटेनको ब्याग भनेर प्रहरी कार्यालयमा ल्याएर ब्याग छाडेर गएका रहेछन्, महानगरीय प्रहरी वृत्त दरवारमार्गका डिएसपी विश्वराज खड्काले भने’ पैसा छरेको प्रहरीले देखेन। के भएको हो त्यो पनि प्रहरीलाई जानकारी आएको छैन।’***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

‘नमस्कार! म भाग्य न्यौपाने। आज तात्तातो खबर हेर्नुहुने दर्शकसामु फरक भिडियो लिएर आएको छु। हरेक दिन दुःखका भिडियो र विभिन्न ठाउँमा भएका विभिन्न पी’डाका भिडियोहरु प्रस्तुत गरिरहँदा देशमा भएको राम्रो काम पनि देखाउँ भनेर आज म यो भिडियो बनाउँदैछु।

विशेषगरी संसारभर तात्तातो खबर हेर्नुहुने दर्शकहरुले आजको भिडियो हेर्नुहोला। अनि, भिडियो हेरिसकेपछि लाइक कमेन्ट र सेयर गर्न नभुल्नुहोला।’ कुनै समय यस्तै परिचयसहित युट्युबमा प्रस्तुत भएर एउटा तप्कामाझ निकै रुचाइएका युट्युबर हुन्, भाग्य न्यौपाने।

यही कारण उनले चलाएको युट्युब च्यानल ‘तात्तातो खबर’ले छोटो समयमा २० लाखभन्दा बढी सब्सक्राइबर बनाएको छ। तर, यति धेरै प्रशंसक कमाएको यो च्यानल हिजोआज मौन छ। ८ महिनायता यो च्यानलमा भाग्यले कुनै पनि भिडियो अपलोड गरेका छैनन् च्यानल ‘डिएक्टिभ’ नहोस् भनेर १२ दिनअघि राखिएको ५० सेकेन्डको भिडियोबाहेक।

कुनैबेला युट्युबबाट सर्वाधिक आम्दानी गर्ने नेपाली युट्युबरको परिचय बनाएका भाग्य हिजोआज सोसल मिडियामा पनि ‘साइलेन्ट’ देखिन्छन्। कुनै बेला भाग्यले अपलोड गरेको हरेक कन्टेन्टले युट्युबमा लाखौं भ्युज पाउँथ्यो। तर, केही महिनायता उनको कन्टेन्टमा ‘भ्युज’ कम, ‘गा’ली’ ज्यादा हुन थालेपछि उनको आम्दानी त घट्यो नै, त्यसपछि उनी


Last Updated on: December 26th, 2021 at 5:42 pm
४२० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया