आइतबार २१ जेठ २०८०

मुम्बई। बलिउड अभिनेता सलमान खानलाई सर्पले टो’के’को छ । क्रिसमस मनाउनका लागि परिवारसित पानभेल फार्म हाउस गएका बेला उनलाई सर्पले टो’के’को भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् ।

आइतबार बिहान साढे ३ बजे उनलाई सर्पले टो’के’को जानकारी प्राप्त भएको छ । त्यसपछि उनलाई नवी मुम्बईको कामोठे क्षेत्रस्थित महात्मा गान्धी मिशन अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो ।रातभरि उनको उपचार गरे र त्यसपछि उनको स्वास्थ्यमा सुधार देखेपछि डिस्चार्ज गरिएको थियो।

उनि बिहान करिब ९ बजे फेरि आफ्नो फार्म हाउस पुगेका हुन् । समाचार अनुसार उनलाई टो’के’को सर्प वि’षा’लु थिएन । त्यसैले पनि उनलाई खासै असर परेको छैन । उनको फार्महाउस वरपरको क्षेत्र पहाड र जंगलले घेरिएको छ । त्यस ठाउमा प्रायः सर्प र अजिंगर देख्न पाइन्छ।

काेराे-ना भा- ईरस ( काे-भिड – १९ ) बाट बच्न सबैले सामाजिक दुरि कायम राखाैँ अनिबार्य रुप मा माक्स को प्रयोग गरौं साबुन पानिले मिचि मिचि हात धुने बानि बसालाैँ । जनहितमा जारी सन्देश । हाम्राे न्युजहरु हजुरहरुलाई कस्ताे लाग्छ सल्लाह सुझाव को लागि हामिलाई कमेन्ट बक्समा कमेन्ट गर्न सक्नुहुनेछ ।


Last Updated on: December 27th, 2021 at 11:44 am
१८२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया