बुधबार १७ जेठ २०८०

बन्दकोठा भित्र बि’रा’मी श्रीमतीलाई थु’ने’र श्री’मानले गरे कान्छी बि’हे को’ठामा पुग्दा २ छोरीको बि’च’ल्ली (हेर्नुहोस भिडियो) । बिचारा श्रीमती रुँदै मिडियामा आएकी छन्’ उनि भन्छिन श्रीमानले’ बन्द कोठामा थुनेर अर्की लिएर गए भन्दै रुन्छिन ।

म एकदम बिरामी छु’ उठेर बस्ने मिल्दैन श्रीमान् संग सम्पर्क नभएको १० वर्ष भयो’अस्पताल’ले फर्कायो’हामि संग उपचार’को लागि पैसा नभएकाले फर्कायो’ मेरो बच्चा’को बिचल्ली भयो’ मेरी बुढी आमाले सेवा गर्नु भएको छ’ मैले आमाको सेवा गर्ने बेलामा आमाले पनि दुख पाऊनु भयो ।

आउनुहोस बाँकी पुरा भिडियोमा हेरौ’ भिडियो हेरेर सल्लाह सुझाव प्रतिक्रिया दिनुहोला’ के कस्तो लाग्छ आफ्नो प्रतिक्रिया दिन नबिर्सनुहोला’ सके यी पिडितलाई सहयोग गर्नुहोला है हजुर पिडित’लाई हजुर हरुको सहयोग को खाँचो छ ।


Last Updated on: December 27th, 2021 at 4:28 pm
६३७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया