बुधबार २४ जेठ २०८०

तपाईले श्रीमान् र श्रीमती बीच झ,ग डा देख्नु भएको छ तर रसियाको प्रख्यात शहर सेन्ट पिटर्सबर्गमा भएको घ,टना आश्चर्यजनक छ। मिरर अनलाइनका अनुसार यहाँ अर्को भवनमा बस्ने पति र पत्नीबीच झ,ग डा भयो । ती दुवैको जीवन जोखिममा थियो। सेन्ट पीटर्सबर्गको अर्को भवनमा बस्ने ओल्गा वोल्कोभाले आफ्नी पत्नी येभगेनी कार्लागिनसँग झ,ग डा गरेका थिए ।

यो झ,ग डा त्यस्तो थियो कि दुवै कोठावाट वालकोनीमा निस्किए । दुईजना वि वा द गर्दै फ्ल्याटको बाल्कनीमा आए। जब ​​बालकनीमा उनीहरुबीच हात हाला हाल भयो । त्यो बेलामा अचानक उनीहरु वालकोनीको रेलिगंमा पुगे । त्यो रेलिगंले उनीहरुलाई धान्न सकेन। उनीहरु तला माथिवाट २५ फिट तल खसे । रेलिगं अचानक भांचिएर उनीहरु जमिनमा पुगे।

दु र्घ,टना देखेर घ,टनास्थलमा मानिसहरूको भीड जम्मा भयो। एम्बुलेन्सलाई फोन गरेर बोलाइएको थियो। पति र पत्नी अहिले अस्पताल भर्ना छन्। प्रत्यक्षदर्शीले रेलिंग यति सजिलै कसरी भाँचियो भनेर अनुमान गर्न सकेका छैनन् । पैदल यात्रीहरुले पनि यो सबै देखिरहेका थिए । यो सबै घ,टना यति छिटो भयो की सबै छक्क परे ।

घ,टनाको पूरा भिडियो क्यामेरामा कै द गरिएको छ जुन भाइरल भइरहेको छ। यद्यपि घ,टना पछि पुलिस अधिकारीहरू पनि घ,टनास्थल पुगेका थिए जसले रेलिंग कसरी टुटेको भनेर अनुसन्धान गरिरहेका थिए र प्रत्यक्षदर्शी डेनिसले स्थानीय अखबारलाई भने कि ‘म मेरो साथीसँगै हिंड्दै थिएँ।’ यस समयमा, उहाँ सडकको भिडियो बनाउँदै हुनुहुन्थ्यो, त्यसपछि उनको ध्यान पति र पत्नीको बीचमा बालकनीमा भइरहेको वि वा द मा पुग्यो । र घ,टनाको भिडियो अचानक उसको मोबाइलमा खिचियो ।

जब ती दुवैजना बालकनीबाट खसे पछि उनलाई गम्भीर चो ट पटक लागेको थियो। । सम्पूर्ण वातावरण अशान्ति भइसकेको थियो। एम्बुलेन्स गाडीको साइरन अचानक बज्न शुरू भयो। घ,टनास्थलमा मानिसहरूको भीड जम्मा भयो। त्यहाँ चिकित्सा क्षेत्रसंग सम्बन्धित एक व्यक्ति थिए, जसले तुरुन्त तिनीहरूको जाँच गर्‍यो र भन्यो कि ऊ बाँचेको छ, उनीहरूलाई तुरुन्त अस्पताल लगिनु पर्छ। यसको लगत्तै एम्बुलेन्स कल गरियो र उनीहरुलाई अस्पताल भर्ना गरियो ।


Last Updated on: December 30th, 2021 at 12:29 pm
२१६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया