शुक्रबार १४ माघ २०७८

काठमाडौँ \ मन्त्रालय ले भर्खरै जारी गर्यो यस्तो सूचना : भाेलि बिहानै देखि ७७ जिल्लामै यस्तो हुने काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले नेपालमा को-भि’ड–१९ को तेस्रो लहर आउन सक्ने भन्दै सबै मिलेर सा’मना गर्नुपर्ने जनाएको छ ।तेस्रो लहरको सं क्रमणको जो’खिम कम गर्न नागरिकको तर्फबाट जनस्वास्थ्यका मापद ण्ड पालनामा क’डाइ गर्न मन्त्रालयले अनुरोध गरेको छ।

टिभी शो इण्डियाज गट ट्यालेन्ट भारतीय टिभीमा चाँडै सुरु हुँदैछ। शोका निर्माताहरूले फ्यानहरूलाई लगातार यसको झलक दिइरहेका छन्। यी झलकहरुबाट थाहा हुन्छ कि आगामी सिजनमा अचम्मको प्रतिभा देखिने छ भने निर्णायकहरुको रमाइलोले पनि दर्शकलाई खुब हँसाउने छ । अब इन्डियाज गट ट्यालेन्टको प्लेटफर्मबाट अर्को फनी भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

किरणले शिल्पालाई क न्जुस रैछौ भनिन्य स पटक इन्डियाज गट ट्यालेन्टको निर्णायक किरण खेरसँगै शिल्पा शेट्टी, र्‍यापर बादशाह र गीतकार मनोज मुन्ताशिरले स्टेज शेयर गर्नेछन्। सबैजना प्रायः स्टेज पछाडि रमाइलो गरेको देखिन्छ। हालसम्म धेरै फनी भिडियोहरु बाहिर आएका छन् जसमा कोही जज अर्कासँग रमाइलो गरिरहेको देखिन्छ । तर अहिले कुरा अर्कै छ किनभने किरण खेरले शिल्पा शेट्टीलाई कंजूस भनेकी छन् ।

शोको नयाँ प्रोमो सार्वजनिक भएको छ, जुन देखेर तपाई आफ्नो हाँसो रोक्न सक्नुहुने छैन । यस प्रोमोमा बादशाह शिल्पालाई भन्छन्( ुशिल्पा म्याडम आज मेरो डाइट के छ ? यसमा शिल्पा मुख बनाउँछिन् र भन्छिन्– ‘हेर, मैले ६ वटा बदाम ल्याएको छु । पछिल्लो पटक मैले आठ वटा बदाम ल्याएको थिएँ, मैले एउटा खान पाएँ। शिल्पाको कुरामा किरण खेरले तुरुन्तै भनिन् – ‘तिमी धेरै कंजूस छौ । यति धेरै मान्छे बसेका छन्, छ–आठ बदाम लिएर आएकी छौ ।

किरणको कुरा सुनेर मनोज मुन्तासिर हाँस्न थाल्छन् । किरणको कुरा सुनेपछि शिल्पाले आफ्नो बाकस अगाडि राख्छिन् र भन्छिन्( यो लिनुहोस्, खानुहोस्, बाँडिदिनुहोस्। बक्समा, बादाम पानीमा भिजेको देखिन्छ। यो देखेर किरणले सोध्छिन् गरिब जनता किन पानीमा तैरिरहेका छन् ? शिल्पा भन्छिन्, यी भिजेका बदाम हुन् किरण जी। किरणले जवाफ दिन्छिन् पानी घरमा फा ल्नु पर्छ नी ।

 


Last Updated on: January 15th, 2022 at 5:16 pm
२०२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया