मंगलबार २३ जेठ २०८०

हङकङको सपना देखेर आफैंले श्रीमानको विवाह अर्कैसंग गरिदिइन्, १८ लाख पनि दिइन् अहिले भयो यस्तो बिचल्ली (भिडियो हेर्नुस्)

PoonamMay 25, 2021 भिडियो, समाचार, समाज0
SUGGESTED NEWS
Mgid
Mgid

Such A Sweet Life Story Of The Youngest Queen In The World
Brainberries

She Was Trying To Stop Her Cat’s Fungal Infection From Spreading
Brainberries

You Are Not A Real Movie Fan If You Haven’t Seen These Flicks
Brainberries
काठमाडौ । हङकङको सपना देखेर एक महिलाले आफ्ना श्रीमानको अर्कै महिलासंग विवाह गरिदिइन् । श्रीमानले दिएको योजना अनुसार महिलाले अर्कै युवतीसंग विवाह भएको थियो । हङकङ जाने रहर उनीहरुलाई पनि थियो । त्यसैले महिलाले म संग विवाह गर्नुस् म तपाइहरुलाई हङकङ लैजान्छु भनेपछि श्रीमानको विवाह गरिदिएको बताएकी छन् ।

मोरङ पथरी शनिश्चरेकी महिलाले आफ्नो श्रीमानको विवाह अर्कै महिलासंग गरिदिएकी हुन् । अहिले ति महिला र उनका श्रीमान ठगिएको थाहा पाएपछि मिडियामा आएका छन् । यशोदा लिम्बुले श्रीमानको अर्कै महिलासंग विवाह गरिदिएकी हुन् । आफुले सौता हाल्ने भन्दा पनि हङकङको सपना देखेर आफन्तले नै दिएको योजना अनुसार विवाह गरेको बताइन् । आफन्तले नेपालको कानुन अनुसार सिन्दुर नै हाल्नुपर्छ भनेपछि श्रीमानको विवाह गराइदिएको बताइन् ।

हङकङ जानको लागि मण्डप बनाएर सिन्दुर लगाइदिए । कागजमा विवाह दर्ता पनि गरे । १० वर्ष अघि युवतीले आफ्नो नाता पर्ने युवतीसंग नै विवाह गरिदिएको बताइन् । त्यसपछि उनले कागज बनाउन र आफुहरुलाई हङकङ लैजान ३६ लाख रुपैया दिने सहमति भयो । कागजातका लागि आधा पैसा दिनु भनेर मागेपछि १८ लाख रुपैया दिएको बताइन् । जति पैसा लाग्छ त्यसको आधा पैसा कागज नगरी दिइन् ।

६ महिना देखि एक वर्ष समय लाग्छ भनेर उनले बताइन् । तर काम भएन उनले ३ वर्ष सम्म पर्खदा पनि हङकङ जान नपाएपछि समस्या पर्यो । उनलाई १८ लाख रुपैया दिँदा ऋण खोजेर दिएकी थिइन् अब साहुहरुले बारम्बार पैसा माग्न आए । तीन वर्षमा ति हङकङ लैजाने महिला नेपाल आइन् । त्यती बेला उनले हङकङवाट नेपाल आउन आउने जाने टिकट का टि देउ भने पछि म संग पैसा छैन टिकट का ट् न सक्दिन भनेपछि उनले वहाना बनाउन थालिन् । अहिले न उनीहरुले पैसा फिर्ता पाए न हङकङ जान पाए ।


Last Updated on: May 25th, 2021 at 11:36 am
४२४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया