बुधबार ०४ जेठ २०७९

इलामको माईनगरपालिकामा भएको सवारी दुर्घटनामा झापाको मेचीनगर–८ आयाबारीका १८ वर्षीय एक युवाको मृत्यु भएको छ ।

सोमवार दिउसो २ बजे झापाबाट माईको चिलिमकोट बगान पिकनिक जाने क्रममा माई नगरपालिका–२ मस्तेमा १८ बर्षिय अनुष श्रेष्ठ मृत्यु भएको हो । मे १० प ६८४३ नम्बरको केटिएम डुक मोटरसाईकल अनियन्त्रित हुँदा उनी करिब २० मिटर तल उछिटिएका थिए ।

माई अस्पतालमा प्राथामिक उपचारपछि थप उपचारका लागि बी एण्ड सी अस्पताल पठाईएकोमा अस्पताले पुर्याउदा उनलाई ज्यान गएको पुष्टि गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय अनारमनीका प्रहरी सहायक निरीक्षक शुक्र राईले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया व्यक्त गर्नुहोस् ।

कुकुरले नाचेर नै मानिसलाई पल्दै आएको सुन्दा अचम्म लाग्न सक्छ । सामान्यतया कुकुर घर पालुवा जनावारमा पर्छ । तर एक कुकुरले दुई बृद्धअबश्था भएका मानिसलाई पाल्दै आएको घटना साचो हो । ७० वर्षका बुवा र ६७ वर्षकि आमा अहिले आफुहरुलाई कुकुरले पाल्दै आएको बताउछन । पहिले आफ्ना छोराछोरी कोहि नहुदाँ त्यहीँ कुकुरलाई नै आफ्नो छोरा सम्झेर पाल्दै आएको तर अहिले यहि कुकुरले नै आफुहरुलाई पाल्दै आएको बवाले बताएका छ्न । विभिन्न ठाउँमा कुकुर गोरेले नाचेर पैसा कमाउने गरेको उनले बताए ।

अहिले यहि कुकुरले नाचेर कमाएको पैसाले नै आफुले श्रीमतिको औषधि उपचार पनि गर्दै आएको ति बुवाले बताएका छ्न । आफ्नो कुकुर सबै कुरा बुझ्ने भएको उनले बताए । अहिले त आफ्नै सन्तान जस्तै भएको र आफुहरुको दुख कुकुरले देख्न नसक्ने बुबाको भनाई छ । आफुहरुको छोराछोरी जे भने पनि बाच्ने सहारा यहीँ गोरे नै बनेको बुवाले बताउँछन । मानवको बरु यति बुद्धि छैन होला तर कुकुर भएर अनि यति धेरै बुझ्ने भएको बुवा बताउँछन ।


Last Updated on: January 25th, 2022 at 12:04 pm
२०९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया