शुक्रबार १२ आश्विन २०८०

यौ न स म्पर्क गर्न नदिएको रि’समा श्री’मानले गरे घाँ;टी थि चेर श्री; मतीको ह; त्या;
May 27, 2021 0
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
तिलोत्तमा – रुपन्देहीको सियारीमा श्रीमान्ले घाँ , x टी थि , x चेर श्रीमतीको ह;त्या गरेका छन् ।

आफ्नो सरकार ढा,लेर विपक्षीलाई प्रधानमन्त्री बनाउने जस्तो अपराध के हुन्छ ? :…
सियारी गाउँपालिका–३ हर्नैया गाउँका ६६ वर्षीय गनपत बा’नियाले ५५ वर्षीया कुश्मा बानियाको घाँ’, x टी थि’, x चेर ह ‘त्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुप’न्देहीका प्रवक्ता डी एसपी सत्यनारायण थापाले बताए । * भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

‘बिहीबार बिहान सवा ३ बजे आफ्नै घरको कोठामा गनपतले कुश्माको घाँ , x टी थिची क, x र्त, x व्य गरी मा , x रेको ख बरप्राप्त हु नासाथ हामी घ टना स्थल पुग्यौं,’ उनले भने, ‘मृ’तक कु’श्माको घाँ , x टीमा शं कास्पद दा गसमेत दे खिएको थियो ।’

श्रीमान् र श्रीमतीबीच यौ , x न स, x म्प, x र्कको विषयलाई लिएर पटक पटक झ गडा हु ने गरेको प्रार’म्भिक अनु स’न्धानबाट फेला परेको था’पाको भ’नाइ छ । घ टनामा सं लग्न रहेको आ रोपमा प्रहरीले गनपतलाई नियन्त्रणमा लिएको छ ।

** भिडियो यहाँ

 

यो पनि ; के हो त एन्टिजेन परीक्षण?
कोरोना भाइरसको आरएनए लाई प्रोटिन क्याप्सुलले ढाकिएको हुन्छ।

यसमा धेरै प्रकारका प्रोटिनहरू हुन्छन् जसले भाइरसको आरएनएलाई सुरक्षित गर्छ र भा इरसलाई मानव भित्रीकोटभित्र पस्न मद्दत गर्छ। जब यो भाइरस हाम्रो शरीरमा प्रवेश गर्छ, हाम्रो प्रतिरक्षा को षहरूले यी प्रोटिनहरूलाई पहिचान गर्न सक्दैन।

त्यसैले यस्ता प्रोटिनलाई नष्ट गर्न प्रतिरक्षा प्रणालीले एन्टिबडी लगायत विभिन्न रसायनहरू उत्पादन गर्छ।भिडियो यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस्**,

 


Last Updated on: May 27th, 2021 at 10:44 am
५०८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया