बिहिबार १५ मंसिर २०७९

हाम्रो समाजमा नुहाउने र लुगा फेर्ने काम गर्दा कसैले नदेखुन् भन्ने मान्यता हुन्छ । तर कसैले नुहाई रहेको भिडियो नुहाउनेले थाहै नपाई बनाए के होला? पक्कै उ सजायको भागिदार होला ।

यस्तै एक घटना भारतमा भएको छ । उत्तर प्रदेशको ग्रेटर नोएडा पश्चिम क्षेत्रको एउटा समाजबाट एउटा अत्यन्तै स्त ब्ध पार्ने घटना सामने आएको छ । यहाँ बस्ने एउटी महिलाले आरोप लगाएकी छिन् कि उनी नुहाउँदै गर्दा छिमेकी छिमेकीले लुकेर उसको भिडियो बनाइदिए । महिलाले पुलिसमा उजुरी गरिसकेपछि आरोपीलाई पक्रियो । उक्त महिलाले आरोप लगाइन् कि छिमेकी गु प्त रूपमा स्काईलाइटबाट भिडियोहरू बनाउँदै थियो ।

जानकारीका अनुसार ग्रेटर नोएडा वेस्टको एउटा समाजमा बस्ने महिलाको बाथरूममा नुहाउने क्रममा छिमेकीले स्काईलाइटबाट बाथरुम भित्रको भिडियो बनायो । जब महिला बाथरूमबाट बाहिर आईन्, उनले त्यस्तो कार्य गरिररहेको पुरुषलाई देखिन् । त्यसपछि ती महिलाले पुलिसलाई खबर गरिन् । महिलाको गुनासोका आधारमा प्रहरीले मु द्दा दर्ता गरी पुरुषलाई पक्राउ गरेको छ ।

महिलाले पुलिसलाई बताइन् कि सोमबार दिउँसो उनी आफ्नो फ्ल्याटमा नुहाइरहेकी थिईन्, उनले स्काईलाइटमा केही चाल देखिन्, पछि उनी हतारिएर बाहिरआईन् र देखिन् कि स्काईलाइटको एक मोबाइल थियो र त्यहाँ उनका छिमेकी हर्षदेव त्यहाँ थिए । यो पछि उक्त महिलाले तुरुन्त पुलिसलाई उजुरी गरिन् । प्रहरीले मु द्दा दर्ता गरी आरोपी हर्षदेव शर्मालाई अदालतमा पेश गरेको छ जहाँ अदालतले आरोपितलाई जेल पठाएको छ । उक्त मानिसलाई पुलिसले उनको घरबाट गिरफ्तार गरेको थियो ।

काठमाडौ । यदि तपाईले आफ्ना साना छोराछोरीलाई सुनका मुन्द्रा वा अन्य गहना लगाइदिने गर्नु भएको छ भने उनीहरुलाई तपाई आफै जोखिममा पार्दै हुनुहुन्छ । उपत्यकाको प्रहरीले बालबालिकालाई सुनका गहना नलगाइदिन आग्रह गरेको छ ।

हालै काठमाडौंमा ३ वर्षीय नाबालकको कानको सुनको मुन्द्रा लुटेको र लुटेको मुन्द्रा किनेको आरोपमा २ जना पक्राउ परेका छन् ।

बालबालिकाका सुनका गहना लुट्ने र ति गहना किन्ने समुह नै काठमाडौमा सकृय रहेको देखिन्छ । त्यसैले प्रहरीले यस्तो आग्रह गरेको हो । प्रहरीले पक्राउ गरेकाहरुमा मुन्द्रा लुट्ने गोकर्णश्वर नगरपालिका–४ का ३८ वर्षीय नारायण श्रेष्ठ र लुटेको मुन्द्रा किन्ने मोरङ पथरी शनिश्चरे नगरपालिका–८ का ३० वर्षीय राज कुमार बराइली छन् ।

उनीहरुले काठमाडौं महानगरपालिका–६ बौद्धबाट गत माघ ८ गते काठमाडौं महानगरपालिका–६ पाटिटारस्थित तरकारी बजारमा तरकारी पसल सञ्चालन गर्दै आएकी महिलाको ३ वर्षीय नाबालक छोरालाई चक्लेट दिई आफूलाई मामा हुँ भनी फकाई फुल्याई कानमा लगाएको अन्दाजी २, २ आना गरी जम्मा अन्दाजी ४ आना बराबरको सुनको मुन्द्रा लुटेका प्रहरीले जनाएको छ ।

 


Last Updated on: February 19th, 2022 at 3:21 pm
३४४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया