मंगलबार १३ मंसिर २०७९

बिहेको १ वर्षदेखि गर्भ’वती हुन प्रयास गरिन् तर चेक-जाँच गर्दा पुरुष भएको खुलासा

पुरुष पनि कहीँ गर्भ’वती हुन प्रयास गर्लान् त ? सामान्य’तया यो सम्भव छैन । तर चीनमा एउटा अनौठो घटना सार्व:जनिक भएको छ । जसमा २५ वर्षीय युवती’ले गर्भ’वती हुन १ वर्षसम्म प्रयास गरिन् । तर सम्भव नभएपछि चिकित्स’कसँग चेकजाँच गरा’उँदा उनी पुरुष भएको खुलासा भयो ।

उनी जन्मदेखि नै पुरुष भएको खुलासा चेक’जाँचबाट भएको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमा’ध्यमले जनाएका छन् । चिकित्स’कको रि:पोर्ट सुनेर ती युवती हैरान भइन् । उनको शारी’रिक बनाव:ट भने महिलाजस्तै छ । ती महिलाको एक्सरे गर्दा उनको शरीर जन्मदेखि नै पुरु’षको रहेको पाइएको छ ।

उनका प्रजनन् अंग किशो’रावस्थामा समेत विकसि’त भएनन् । उनको बाहिरी अंग महिला’को जस्तो भएपनि भित्रि अंग पुरुषका रहेका छन् ।उनले आफ्नो बिहे भएपछि गर्भवती हुन कोसिस गरेकी थिइन् । तर अब उनी आफ्ना पतिका बच्चा’की आमा बन्न न’सक्ने भएकी साउथ चाइना मर्निङ पोस्टमा उल्लेख छ ।

काठमाडौ । यदि तपाईले आफ्ना साना छोराछोरीलाई सुनका मुन्द्रा वा अन्य गहना लगाइदिने गर्नु भएको छ भने उनीहरुलाई तपाई आफै जोखिममा पार्दै हुनुहुन्छ । उपत्यकाको प्रहरीले बालबालिकालाई सुनका गहना नलगाइदिन आग्रह गरेको छ ।

हालै काठमाडौंमा ३ वर्षीय नाबालकको कानको सुनको मुन्द्रा लुटेको र लुटेको मुन्द्रा किनेको आरोपमा २ जना पक्राउ परेका छन् ।

बालबालिकाका सुनका गहना लुट्ने र ति गहना किन्ने समुह नै काठमाडौमा सकृय रहेको देखिन्छ । त्यसैले प्रहरीले यस्तो आग्रह गरेको हो । प्रहरीले पक्राउ गरेकाहरुमा मुन्द्रा लुट्ने गोकर्णश्वर नगरपालिका–४ का ३८ वर्षीय नारायण श्रेष्ठ र लुटेको मुन्द्रा किन्ने मोरङ पथरी शनिश्चरे नगरपालिका–८ का ३० वर्षीय राज कुमार बराइली छन् ।

उनीहरुले काठमाडौं महानगरपालिका–६ बौद्धबाट गत माघ ८ गते काठमाडौं महानगरपालिका–६ पाटिटारस्थित तरकारी बजारमा तरकारी पसल सञ्चालन गर्दै आएकी महिलाको ३ वर्षीय नाबालक छोरालाई चक्लेट दिई आफूलाई मामा हुँ भनी फकाई फुल्याई कानमा लगाएको अन्दाजी २, २ आना गरी जम्मा अन्दाजी ४ आना बराबरको सुनको मुन्द्रा लुटेका प्रहरीले जनाएको छ ।


Last Updated on: February 20th, 2022 at 12:38 pm
४५९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया