शुक्रबार १६ मंसिर २०७९

नवलपुर । पूर्वी नवलपरासीमा एक जना मजदुर सुतिरहेकै अवस्थामा मृ त फेला परेका छन् ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपुरका अनुसार पूर्वी नवलपरासीको गैडाकोट नगरपालिका गरपालिका १४ मा रहेको ईन्द्र श्री निर्माण सेवा प्रा.लि.मा काम गर्ने कामदार बर्ष ५२ को मोतिलाल बुढा मगर मृत भेटिएका हुन् ।

प्युठान नौबैनी गाउँपालिका ३ घर भई हाल पूर्वी नवलपरासीको गैडाकोट नगरपालिका १४ सिमल टाँडी निवासी मगर खाना खाई कम्पनीको त्रिपालको टेसाथीहरु सँगै सुतेकोमा आज बिहान साढे ६ बजेतिर मृत फेला परेका हुन् ।

उनको शव कानुनी प्रकृया पुरा गरि भरतपुर सरकारी अस्पताल, चितवनमा पोष्टमार्टम गरी आफन्तको जिम्मा लगाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।

काठमाडौ । यदि तपाईले आफ्ना साना छोराछोरीलाई सुनका मुन्द्रा वा अन्य गहना लगाइदिने गर्नु भएको छ भने उनीहरुलाई तपाई आफै जोखिममा पार्दै हुनुहुन्छ । उपत्यकाको प्रहरीले बालबालिकालाई सुनका गहना नलगाइदिन आग्रह गरेको छ ।

हालै काठमाडौंमा ३ वर्षीय नाबालकको कानको सुनको मुन्द्रा लुटेको र लुटेको मुन्द्रा किनेको आरोपमा २ जना पक्राउ परेका छन् ।

बालबालिकाका सुनका गहना लुट्ने र ति गहना किन्ने समुह नै काठमाडौमा सकृय रहेको देखिन्छ । त्यसैले प्रहरीले यस्तो आग्रह गरेको हो । प्रहरीले पक्राउ गरेकाहरुमा मुन्द्रा लुट्ने गोकर्णश्वर नगरपालिका–४ का ३८ वर्षीय नारायण श्रेष्ठ र लुटेको मुन्द्रा किन्ने मोरङ पथरी शनिश्चरे नगरपालिका–८ का ३० वर्षीय राज कुमार बराइली छन् ।

उनीहरुले काठमाडौं महानगरपालिका–६ बौद्धबाट गत माघ ८ गते काठमाडौं महानगरपालिका–६ पाटिटारस्थित तरकारी बजारमा तरकारी पसल सञ्चालन गर्दै आएकी महिलाको ३ वर्षीय नाबालक छोरालाई चक्लेट दिई आफूलाई मामा हुँ भनी फकाई फुल्याई कानमा लगाएको अन्दाजी २, २ आना गरी जम्मा अन्दाजी ४ आना बराबरको सुनको मुन्द्रा लुटेका प्रहरीले जनाएको छ ।

 


Last Updated on: February 20th, 2022 at 2:30 pm
६४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया