शुक्रबार १६ मंसिर २०७९

देबेन्द्र लिम्बु एक कुशल पत्रकार हुन् उनले अहिले तीनचुली अनलाइन टिभी मार्फत एउटा भिडियो ल्याएका छन्’ उक्त घ;ट;ना हो छिमेकी श्रीमान् भन्छन’ का’मदारले आफ्नै श्री’मती भ’गा’ए पछि यस्तो स’म्म गरे’ भन्दै रुँदै मिडियामा आएका छन्’ भन्छन सांझा सामान्य झगडा भएको हो मैले दुई थप्पर हानेको हु तर मलाई लागेको थिएन कि श्रमती यसरि भाग्छिं भनेर । (हेर्नुहोस भिडियो)

पछिल्लो समय यस्ता घटना एकदम बढिरहेको छ’ किन यस्ता घ;ट;ना दिनहु बढिरहेका छन्’ यस्ता घ;ट;ना नहोस भन्न के गर्नु पर्ला’ भिडियो समाचार पुरा हेरेर आफ्नो मनमा लागेको बिचार कमेन्टमा राख्नुहोला है हजुर ? आउनुहोस बाँकी भिडियोमा पूर्ण जानकारी हेरौं भिडियो तल राखिएको छ ।

यो पनि पढ्नुहोस : धनकुटा जिल्लाको लेगुवा घर भएर बसोबास गर्दै आएकी अन्जु थापा नाम गरेकी एक महिला आफ्नी चार बर्षको छोरोको साथमा अशोक थापा नाम गरेका श्रीमानले बिदेश जान्छु भनेर अर्कै त”रु”नी केटि भ”गा”ए”र काठमाडौं लिएर गएको र हाल सम्पर्कबिहिन रहेको बताउँदै रु”दै”रु”दै श्रीमानको खोजी गर्दै सहयोगको अपेक्षाका साथ मिडियामा आएकीथिइन । श्रीमानकै लागि भनेर आफ्नो घरपरिवार सर्वस्व सबै त्या”गे”र भा”गे”र आएको तर आज आफ्नै श्रीमानले धो”का दिएको उनको गु”ना”सो रहेको थियो ।

श्रीमानले अर्कै केटि लिएर हिडेको अस्ति पौषमा एक बर्ष भएको उनको भनाई थियो । क”ठै नि”कै पि”डामा थिइन उनि, अन्तरबार्ता भरी नै रुएकि थिइन उनी । श्रीमानको उक्त महिलासँग ह”ल्ला भने चलिरहेको तर यसरी लिएर नै जानुहुन्छ भन्ने कुरामा आफुलाई बिश्वास नभएको उनको भनाई थियो । बिदेश गएका श्रीमान बिदेशबाट आएपछि घरमा एक हप्तामात्र बसेको र काठमाडौं गएर दुईचार पैसा कमाउछु भन्दै हिडेकोमा आज यस्तो गरेको बताउँदै रु”न्छिन उनी ।

कमाउन जान पनि दिन्नस भने आफैं जा कमाउन भनेर श्रीमानले स”न्केका कुरा गरेको उनी बताउँछिन । त्यतीबेलादेखि हिडेका श्रीमान अहिलेसम्म घर पनि नफर्केको र फोन गर्दा पनि सम्पर्क नम्बर ब्ल”क लिस्टमा राखिदिएको उनी बताउँछिन । फोनमा बोलेको समयमा पनि राम्रोसँग नबोल्ने गरेको र उक्त महिलालाई घरैमा ल्याउनु भन्दा समेत श्रीमानले नमानेको उनको भनाई थियो । घरखर्च पठाइदिनुभन्दा खेतबारी छोडिदिएर गएको र आफै गरेर खानु भनेर उल्टो आदेश दिएको बताएकि थिइन उनले । भिडियो हेर्नुहोस


Last Updated on: February 20th, 2022 at 5:14 pm
३२५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया