शुक्रबार १२ आश्विन २०८०

मायामा मान्छे जे पनि गर्न सक्छ, त्यसैले भनिन्छ बाबु माया धेरै अन्धो हुन्छ । प्रेमको शक्ति ठूलो छ, एक व्यक्ति कठिन कार्यहरू पार गर्दछ। मायामा मान्छेले माया गर्नेको नाममा सबै कुरा दिन्छ । एक ब्यक्तिले यस्तो गर्यो, सुन्दा तपाई पनि छक्क पर्नुहुनेछ । आज सम्म तपाईले सुन्नु भएको होला कि संसारमा केहि मानिषले मृगौला आईफोनको लागि बेचेको कुरा गर्छ। तर एक व्यक्तिले आफ्नी प्रेमिकाकी आमालाई आफ्नो मृगौला दान दिएका छन् ।

द सनका अनुसार उक्त व्यक्तिको नाम उजिल मार्टिनेज हो । उनी पेशाले शिक्षक हुन् र मेक्सिकोका हुन् ।प्रेमीले आफ्नो कथा टिकटकमा सबैका बिचमा राखे। उनले आफ्नो एउटा मिर्गौला आफ्नी प्रेमिकाकी आमालाई दान गरेको बताए । तर यसबाट मात्र अचम्म नमान्नुहोस्, किनकी त्यसपछि के भयो तपाईलाई झनै अचम्म लाग्नेछ।

उनले प्रेमिकाकी आमाको शल्यक्रिया गरेको एक महिनामै प्रेमिकाले आफूसँग सम्बन्ध तो’डेको बताए । त्यसपछि उनले अर्कैसँग विवाह गरिन । टिकटकमा सेयर गरेको भिडियोमा उनी निकै दुखी देखिन्छन् । उनि सोफामा सुतिरहेको अवस्थामा छन्। यो भिडियोलाई टिकटकमा १ करोड ४० लाखभन्दा बढी हेरिएको छ ।

यो भिडियो हेरेर मानिसहरु पनि दुखी भए । मानिसहरूले उनलाई सम्झाए कि उहाँ दुखी हुनु हुँदैन, किन कि एक धोजेवाद प्रेमिका गुमाए। यद्यपि, पछि उनले अर्को भिडियो सेयर गरे जसमा उनले आफू र उनको पूर्वबीच अझै पनि मित्रता रहेको बताए । उनले आफूसँग कुनै गुनासो नभएको बताए । अहिले दुवै अलग भए पनि । तर, सर्वसाधारणले उनलाई अबदेखि त्यति भावुक नहुन पनि आग्रह गरेका छन् ।


Last Updated on: February 21st, 2022 at 10:44 am
१०४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया