शुक्रबार १६ मंसिर २०७९

बाँकेमा आइतबार दिउँसो बाघले फेरि एक युवकमाथि आ क्र म ण गरेको छ। बाँके राप्ती सोनारी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ झगडियाका ३० वर्षीय वकिल गद्दी बाघको आ क्र म ण बाट गम्भीर घाइते भएका छन्।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

उनको नेपालगन्जस्थित भेरी अस्पतालमा उपचार भइरहेको जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी मधुसुदन न्यौपानेले बताए। स्थानीय मन्डफवा सामुदायिक वनमा गाईवस्तु चराउन लगेका गद्दीलाई घाँस दाउरा खोज्दै गर्दा हिजो मध्यान्ह १२ बजेतिर एकाएक बाघले आ क्र म ण गरेको थियो। ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

एक्कासि बाघले आ क्र म ण गरेपछि केहीबेर उनी बाघसँग भि डेका थिए। तर, बाघले उनलाई भुइँमा ल डा एर घाँटीबाट रगत चुस्न थालेपछि सँगै रहेका अन्य गोठालाले होहल्ला गरेपछि बाघ भा गेको थियो। ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

‘घाइते पनि केहीबेर भिड्नु भयो, तर उहाँलाई ल डा ए र घाँटी अठ्याएपछि उहाँ बेहोस हुनु भएको रहेछ,’ डिएसपी न्यौपानेले भने,‘त्यही क्रममा सँगै रहेका अन्य मानिसहरूले होहल्ला गरेपछि गाईभैंसी पनि कराउँदै जान थालेपछि बाघ छो डे र भा गेको रहेछ।’ ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

बाघको आक्रमणबाट गद्दीको घाँटीमा प्वाल परेका छन्। प्रहरी प्रवक्ता न्यौपानेले घाइते गद्दीको अहिले होस आएको र उनी बोल्न सक्ने अवस्थामा रहेको जानकारी दिए। ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

शनिबार बिहानमात्रै जंगलमा घाँस दाउरा लिन गएका राप्ती सोनारी ६ का ६० वर्षीय धनबहादुर चलाउनेको बाघको आ क्र म ण बाट मृ त्यु भएको थियो।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****


Last Updated on: February 21st, 2022 at 11:06 am
११९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया