शुक्रबार १५ मंसिर २०८०

टिकटकमा भा’ई’र’ल सासूज्वाँइ जसले नाचे जो’डिझै, सासूज्वाँई भन्दा प’त्याउदैनन (भिडियो हेर्नुस)

बाँके जिल्लाको कोहलपुर नजिकै रहेको सम्झना चोक भन्ने ठाउँमा घर भएर बसोबास गर्दै आएकि लक्ष्मी खत्री नाम गरेकी सासू र बाँके जिल्लाकै बैजनाथ ६ निवासी राजु धामी नाम गरेका ज्वाइँ पछिल्लो समय टिकटकमा भा”इ”र”ल बनेका छन ।

हाम्रो नेपाली समाजमा सासू र ज्वाँइको सम्बन्ध अलिक टा”ढा”कै सम्बन्ध सोचिन्छ तर उनिहरु दुईजनाले भने सँगै नाचेर अपलोड गरेको भिडियो टिकटकमा पछिल्लो समय भा”ई”र”ल बन्दै गएको छ । सासूज्वाईको सम्बन्ध रहेका उनिहरु झ”ल”क्क हेर्दा भने श्रीमानश्रीमती झै देखिन्छ्न ।

आफूहरुले उक्त भिडियो मनोरञ्जनको लागि बनाएको र दर्शकहरुले यति धेरै रुचाइदिनुहुन्छ भनेर सोच्दासम्म नसोचेको ज्वाइँ राजुले बताए । दर्शकहरुले एकदमै रुचाइदिएको र न”का”रा”त्मक गा”लि”ग”लौ”च खानु परेतापनी एकदमै खुसी मिलेको सासूचाहिँले बताईन । गा”ली र ता”ली दुबै भेटेको र कमेन्ट हेर्दै रातभरि रु”ए”र समेत बसेको सासूले बताईन ।

जसले जे भएपनी आफ्नो सोचेभन्दा माथि पुगेकोले आफूहरु खुसी भएको उनले बताईन । नर्मल भिडियो बनाएकोमा यति धेरै भा”इ”र”ल हुँदा अबश्य पनि खुसी मिल्ने कुरा ज्वाँइको रहेको छ ।

न”का”रा”त्मक शैलिमा गरिएका कमेन्टहरुले आफ्नो मन दु”खे”को र टिकटक नै फोनबाट उडाईदिउ कि भन्ने जस्तो अबस्थामा आफू पुगेको सासूले बताईन । ज्वाईंलाई अर्काको छोरा भनेर तु”च्छ व्य”व”हा”र गर्ने र ज्वाँइ त हो भनेर हि”च्कि”चा”उ”न नहुने उनले बताईन । बेलुका सुतेर बिहान उठ्दा दिदिले भिडियो भाइरल भएको भन्दा आफू च”कि”त परेको ज्वाईंले बताए ।

यसरी सासूज्वाँइ नाच्नुलाई हाम्रो नेपाली समाजले स्वभाबिक रुपमा लिने त कुरै भएन, न”का”रा”त्मक प्रतिक्रिया सम्झिएर उनिहरु अन्तरबार्ताकै क्रममा रु”ए पनि ।

आफूले मनमा सोच्दापनि नसोचेको कमेन्टहरु आउँदा आफ्नो मन नि”कै दु”खे”को बताउँदै भ”क्का”नो छा”डे”र रु”इ”न सासूचाहिँ । आफूले आफूलाई सिध्धिए भन्नेसम्म सोचेको उनले बताइन । त्यस्तो न”का”रा”त्मक प्रतिक्रियाले एक्कासी आफ्नो हातखुट्टा चि”सो भएको र मुटुले समेत ठाउँ छोडिसकेको उनले बताइन ।

आफू अन्तिम अबस्थामा पुगेपछी ज्वाँइले आफ्नो ख्याल राखेको र त्यसबखत आफूलाई अर्काको छोरालाई पनि आफ्नै छोरा जस्तो सम्झिनुपर्ने महसुस भएको उनले बताईन । सासूचाहिँले अब टिकटक नबनाउने भन्दा ज्वाँइले भने ठ”ट्यौ”ली पारामा टिकटक बनाउँदैमा केही नहुने बताउँदै टिकटक बनाउन उक्साए ।

बाँकी हेर्नुस तलको भिडियोमा[][]


Last Updated on: February 26th, 2022 at 12:10 pm
३७७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया