बिहिबार १४ मंसिर २०८०

एजेन्सी । रुसी राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिनले युक्रेनवि रुद्ध गरेको यु, ’द्धको घोषणापछि रुसी सेनाको आ, ’क्र म ण तीव्र भएको छ ।तपाईलाई भनौं कि युक्रेनको अवस्था अहिले ठीक छैन।

यहाँ रसियाली सेनाले सहरहरूमा रहेका सै’न्य अ’ड्डाहरूलाई निशाना बनाएर आ,’क्रमण गरिरहेको छ। योसँगै रुसले युक्रेनको हवाई प्रतिरक्षा प्रणालीलाई न’ष्ट गरेको दा’बी गरिरहेको छ । अब सामाजिक सञ्जालको कुरा गर्ने हो भने २४ फेब्रुअरी बिहीबार बिहान भएको पहिलो हमलापछि सामाजिक सञ्जालमा धेरै भिडियो भाइरल भएका छन् ।

यो लिस्टमा भावुक भिडियो आएको छ । सबैभन्दा पहिले त यो भनौं कि यहाँ यु, ’द्धले यति ड’रलाग्दो अवस्था बनाएको छ कि मानिसहरु आफ्नो ज्यान जोगाउनु र परिवारका सदस्यको ज्यान जोगाउनु मात्रै भएको छ ।अहिले यसैसँग सम्बन्धित एउटा भिडियो भाइरल भइरहेको छ ।

भिडियोमा एक बाबुले बसमा बसेर आफ्नो बच्चालाई बिदाइ गर्दै गरेको देख्न सकिन्छ । उनी रुसी सेनासँग ल’ड्न हिँडेका छन् ।कयौँ रुसी नागरिकहरु नै रुसी सेनासँग ल’ड्न निस्किएको खबर आएको छ । राष्ट्रपति स्वयं रुसी सेनासँग ल’ड्न निस्किएको र सबै जनता रुसी सेनावि रुद्ध उ’त्रिने गरिएको अपिलपछि कयौँ जनता उ’त्रिएको खबर आएको छ ।

यही क्रममा रुसी सेनासँग ल’ ड्न निस्किएका एक नागरिकले अब फर्किन्छु फर्किन्न यही गुडबाई तिमी सुरक्षि रहनु भन्दै सानो छोरीसँग गरेको विदाईले दुनियाँलाई रुवाएको छ ।यो समयमा बाबु छोरीको आँखा रसाएको देख्न सकिन्छ । यो भिडियो ट्विटरमा @lil_whind नामक एकाउन्टबाट शेयर गरिएको हो ।

साथमा उनले यो भिडियोको साथ क्याप्सन लेखेका छन्, ‘युक्रेनी बुबाले आफ्नो परिवारलाई अ’लविदा भन्छन्, र रुसीहरूसँग ल’ ड्न उनी अघि बढिरहेका छन् ।


Last Updated on: February 26th, 2022 at 12:36 pm
४७१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया