मंगलबार १३ मंसिर २०७९

काठमाडौं १८ फागुन । अमेरिकी सहयोग परियोजना एमसीसीले नेपालको संसद बैठकले एमसीसी सम्झौता पारित गरेपछि कार्यक्रम कार्यान्वयनको बाटो खुलेको बताएको छ । मंगलबार राति एक विज्ञप्ती जारी गरी एमीसीको मुख्यालयले यस्तो बताएको हो ।

गत आइतबार बसेको संसद बैठकले एमसीसी अनुमोदन गरेपछि एमसीसी अन्तर्गतका परियोजनाको काम अघि बढाउन बाटो खुलेको जारी विज्ञप्तीमा उल्लेख गरेको छ ।

एमसीसीले नेपाल सरकारसँग सार्वभौमसत्ता सम्पन्न लोकतान्त्रिक देशका रुपमा सहकार्य गर्ने भन्दै विज्ञप्तीमा यो परियोजनाले नेपालमा विद्युत विस्तार, ढुवानी खर्चमा कटौती गर्नुका साथै धेरै रोजगारी सिर्जना गर्ने उल्लेख गरिएको छ ।

काठमाडौं । नायक पल शाहले आफूविरुद्ध षडयन्त्र भएको दाबी गर्दै दोषी भए सजाय भोग्न तयार रहेको बताएका छन् । एक गायिकालाई ज’बरज’स्ती कर ‘णी गरेको किटानी जाहेरी परेपछि शाहले सामाजिक सन्जालमार्फत् आफू माथि नियोजित र षडयन्त्रपूर्वक ढंगले प्र’हार भएको दाबी गरेका हुन् ।

क रणीको आरोपमा प्रहरी कार्यालयमा उजुरी परेपछि ‘फरार’ भनिएका अभिनेता पल शाहले सामाजिक सञ्जालमा स्टाटस लेख्दै आफूलाई फसाउन षडयन्त्र गरिएको दाबी गरेका छन्।

बिहीबार बिहान फेसबुकमार्फत अडिओ ‘प्रमाण’सहित उनले आफू निर्दाेष भएको जिकिर गरेका हुन्। उनले लेखेका छन्, ‘यदि म दोषी भए नेपालको कानुन बमोजिम सजाय भोग्न तयार छु ।’

 


Last Updated on: March 2nd, 2022 at 1:41 pm
२०२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया