सोमबार १९ मंसिर २०७९

नवलपुर – कावासोती–८ का ४० वर्षीय भीमलाल परि या र तीन महिनाको छु,ट्टी सकेर गत कार्तिकमा साउदीअ र ब गए । त्यहाँ पुगेको एक महिनामै सुतिरहेको बेला उन को नि,धन भयो । नि,धनको कारण नखुलेपनि ह्द,यघात भएको ब ताइ एको छ । ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल??? क्लिक गर्नुहोला *****

घर परिवार राम्रै च,लेको थियो । ल हरीमा चालक थिए आ,म्दानी पनि राम्रै थियो । गाउँघर मा दु,ख,सु,ख पर्दा सरसापट दिने र सरसापट सजिलै पा उ ने भएका थिए । सानो घर बनाएका थिए ।

अब अन्तिम पटक गएर अब गएको पैसाले एउटा हाइस किनेर नेपालमै आफै मालिक भएर काम गर्ने अन्तिम इ च्छा बोकेर पहिला नै काम गरेको कम्पनीमा फेरि साउदी गएका थिए । तर उनको सपना, सपनै र,ह्यो ।

३ महिनाको घर छुट्टी सकेर उनी तेस्रो पटक साउदी फर्कि का थिए । यस पटकको कमाईले हाइस किन्ने र नेपालमै आफ्नै हाइसमा चालक भएर हिड्ने । उनको सपना पुरा हुन कम्तिमा दुई बर्ष विदेशी भूमिमा श्रम गर्नु थियो । उन को यो अन्तिम इच्छा भने विदेशी भूमिले पुरा गर्न सकेन ।नेपालबाट साउदी गएको करिब एक महिनामा अर्थात गएको मंसिर ४ गते उनको सुुतिरहेको अवस्थामा नि,धन भयो ।

उनको मृ,त्युको कारण न,खुले पनि उनलाई हृ,दयघा,त भएको आ,शं,का गरिएको छ । उनको श,व एक महिना प छि नेपाल आयो ।श्रीमती, एक छोरी, एक छोरा बुहारी र एक नातिनीसँग नेपालमै बसेर हाँसीखुसी जीवन का,ट् ने उनको चा,हाना कहिलै पुरा नहुने गरी भिमलाल परिया र सदाका लागि यस धर्तिबाट वि,दा भए ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल??? क्लिक गर्नुहोला *****


Last Updated on: March 3rd, 2022 at 10:38 am
११६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया