मंगलबार १६ आश्विन २०८०

मामाभान्जी रङ्गेहात फेला, बुवाले खुल्यो नसोचेको गो प्य र हस्य (भिडियो हेर्नु्स्)

मोरङको पथरी सनिस्चरे( १० मा एउटा घिनलाग्दो घटना घटेको छ । मामा भान्जी साइनो पर्ने २६ बर्षिय युवा र लगभग १६ बर्षकि युवतीबीच यस्तो काम भएको हो ।

स्थानियका अनुसार त्यो बेलुका २ जनानै नसामा रहेको जनाएका छन् । युवतीले आफुलाई ज बर्ज स्ति गरेको भन्दै उजुरी दिएपछि ति युवालाइ इलाका प्रहरी कार्यालय पथरीले पक्राउ गरेको छ । युवकको घरमा पुग्दा यस्तो काम सहमतिमा २ जनाले नसाको सुरमा गरेका हुन्, स जा य हुँदा २ जनालाईनै हुनुपर्ने उनीहरुले माग राखेका हुन् ।

उनलाई प्रहरीले सोहि दिन पक्राउ गरेको जनाएका छन् । ति युवकलाइ फसाउनलाइ सबैको खेल रहेको भन्दै आफन्त र गाउँलेहरू आ क्रो शित भ ए का छन । उनीहरुले नसोचेको भित्री रहस्य खोलेका छन । मोबाइलमा यस्ता प्रमाण देखाउँदै उनीहरुले यस्तो सम्म सुनाए कि सुन्ने सबै चकित बने । सुरुदेखि को सम्पूर्ण नालीबेली यसरी सुनाए
SUGGESTED NEWS
Mgid
Mgid

Prince Harry And Meghan Markle Having Marriage Problems
Limelight Media

These 2 Vegetables Will Kill Your Belly Fat Overnight!
Ketoadvanced

7 Proven Attraction Facts To Use The Next Time You Go On A Date
Zestradar


Last Updated on: May 29th, 2021 at 12:09 pm
४६६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया