शुक्रबार १६ मंसिर २०७९

आफ्नी बुढी आमाको राम्रो स्याहारसुसार नगरेको भन्दै ३ दाजुभाइले गरे श्रीमतीसँग सम्बन्ध वि’च्छे’द

तीन दाजुभाइको परिवार सँगै बस्थे, उनकी वृद्ध आमा पनि साथमा बस्थे तर तीन दाजुभाइका श्रीमतीले सासूको ख्या’ल गरेनन्, एक दिन अचानक तीन भाइले आफ्नी आमालाई यस्तो अ’व’स्था’मा देखे । तीमध्ये तीन जनाले आ-आफ्ना श्रीमतीलाई स’म्ब’न्ध वि’च्छे’द गरेका छन् ।
आमाको सेवा नगर्दा तीन दाजुभाइ यति रि’साए कि एक मिनेटमै आआफ्ना श्रीमतीसँग स’म्ब’न्ध वि’च्छे’द गरे ।

यो ड’र’ला’ग्दो घ’टना अल्जेरियाको हो, जहाँ तीन दाजुभाइले आ–आफ्ना श्रीमतीसँग स’म्ब’न्ध वि’च्छे’द गरेका छन् ।गल्फ न्यूजको रिपोर्टका अनुसार अल्जेरियाका तीन दाजुभाइले वृद्ध आमाको हे’रचाह नगर्दा “एक मिनेट भन्दा कममा” आफ्नी श्रीमतीसँग स’म्ब’न्ध वि’च्छे’द गरेको आ’रोप छ।स्थानीय सञ्चारमाध्यमका अनुसार जब तीन दाजुभाइले आफ्नी श्रीमतीले आफ्नी वृद्ध आमाको हे’रचाह नगरेको देखे, तब उनीहरु रि’साए ।

स्थानीय सञ्चारमाध्यमलाई उद्धृत गर्दै प्रतिवेदनमा भनिएको छ, एक दिन तीनजना दाजुभाइ कामबाट फर्कँदा उनीहरूले आफ्नी बि’रा’मी आमालाई छिमेकीहरूले हेरचाह गरिरहेको देखे।आफ्नी आमालाई छिमेकीले नुहाएर खुवाएको थाहा पाएपछि तीनै दाजुभाइ आ’क्रो’शि’त भए र उनीहरूले तत्कालै आफ्नी श्रीमतीसँग स’म्ब’न्ध’वि’च्छे’द गर्ने निर्णय गरे । रिपोर्टका अनुसार तीनै दाजुभाइले एक मिनेटमै आ–आफ्ना श्रीमतीसँग स’म्ब’न्ध’वि’च्छे’द गरेका थिए ।

तीन दाजुभाइकी वृद्ध आमाको हेरचाह गर्न उनकी बहिनी हप्तामा दुई पटक आमालाई भेट्ने गर्थे तर हालै श्रीमान् बिरामी परेकाले आउन नसकेको रिपोर्टमा उल्लेख छ ।यस्तो अ’व’स्था’मा छोरी आमाको हेरचाह गर्न आउन सकेनन् । रिपोर्टका अनुसार श्रीमतीहरूले आमाको हेरचाह गर्न अस्वीकार गरेका थिए।

त्यसपछि वृद्धाको अ’व’स्था ना’जुक बन्दै गएको र तीन दाजुभाइ काममा गएपछि उनलाई कसैले हेरचाह गरेनन् । जसका कारण तीन दाजुभाइले आ–आफ्ना श्रीमतीसँग स’म्ब’न्ध वि’च्छे’द गरेका थिए ।


Last Updated on: March 4th, 2022 at 4:30 pm
२५० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया