सोमबार ३० साउन २०७९

कथुवान घर भएर बसोबास गर्दै आएकी मनु तामाङ नाम गरेकी एक १५ बर्षिया नाबालिका जसले कम उमेरमै बिबाह गरेकीछिन, उनै बालिकाले आफूलाई एक महिनाको सु”त्केरी अबस्थामा श्रीमानले अ”लपत्र पारेर छोडेको र प्रहरीको कु”टपिट समेत स”हनुपरेको भन्दै रु”दै मिडियाकर्मिलाई फोन गरेकी थिइन र मिडिया उनी भएठाउँमै आइपुगिसकेको छ ।

२० बर्षिय अमिर घोले नाम गरेका उनका श्रीमान जो पेशाले एउटा गाडिचालक रहेका छ्न, उनलाई रातदिन कु”ट्ने गरेको र कहिले राम्रो व्यवहार नगरेको उनको गु”नासो छ । एक बर्षअगाडि बिबाह भएकी उनले अहिले एउटा छोरीलाई पनि जन्म दिएकी छिन तर छोरी जन्मिएसँगै श्रीमानको भने कुनै खबर छैन ।

श्रीमानले नै फ”काई”फुल्याई आफूसँग बिबाह गरेको अहिले आफ्नो स्वा”र्थ पूरा भएपछि वा”स्ताकिस्ता नै नगरेको उनको गु”ना”सो छ । पेटमा गर्भ रहँदा से”क्स गर्न श्रीमानले ज”बर्जस्ती गरेको र नदिएपछि श्रीमानले घाँ”टी नि”चोरेको उनले बताइन । तिहारमा दाजुभाईलाई टीका लगाउन जान्छु भन्दा पनि श्रीमानले नदिएको र ढो”का थु”ने”र राखेको उनको भनाई छ ।

हेर्नुस तलको भिडियोमा:-


Last Updated on: March 6th, 2022 at 2:36 pm
२३६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया