सोमबार ३० साउन २०७९

एजेन्सी । युक्रेनका रक्षा अधिकारीले आफ्नो सेनाले पूर्वी सहर चुहुइभलाई पुनः नियन्त्रणमा लिएको बताएका छन्।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा अपडेट दिने क्रममा युक्रेनका जनरल स्टाफले युक्रेनको सेनाले रुसी सेनाले कब्जामा लिएको सहरलाई पुनः आफ्नो नियन्त्रणमा लिएको उल्लेख गरेका हुन्।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

सहरलाई पुनः आफ्नै नियन्त्रणमा लिने क्रममा रुसी सेनातर्फ ठूलो क्षति भएको उक्त पोस्टमा उल्लेख गरिएको छ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

युक्रेनका अधिकारीहरुले रुसका दुई शीर्ष सैन्य अधिकारी पनि युद्धमा मारिएका छन्। यद्यपि युक्रेनको यो दाबी स्वतन्त्र पुष्टि भने हुन सकेको छैन****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

काठमाडौं २५ फागुन । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले अमेरीकी परियोजना एमसीसीका बारेमा राष्ट्रघाति भनेर गलत प्रचार गरिएको बताएका छन् ।

काठमाडौंको शंखमुलमा आयोजित एक कार्यक्रममा सहभागी भएका उनले देशको हितका पक्षमा एमसीसी रहेकाले कांग्रेसले सरकारमा रहँदा पनि प्रतिपक्षीमा रहँदा पनि यसको वकालत गरेको बताएका हुन् ।

‘एमसीसी नेपालको अर्थतन्त्रलाई टेवा पुर्याउने काममा लगानी हुन थालेका कारण, नेपालको आवश्यकता अनुसार डिजाइन गरेका कारण नेपालको हितमा रहेको हुनाले आवश्यक छ भनेर कांग्रेसले सरकार र विपक्षमा हुँदा वकालत गरेर हिँडेको हो,’ कार्यक्रममा उनले भने ।

एमसीसी राष्ट्रघाति भए संघीय संसदबाट पास नहुने बताएका उनले सरकारमा छदाँ एउटा कुरा बाहिरिएपछि अर्को कुरा गर्न नमिल्ने बताएका छन् । सत्तारुढ दल नेपाली कांग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले पहिले प्रतिपक्षमा हुँदा पनि पार्टीले अमेरिकी सहायता परियोजना एमसीसीको वकालत गरेको बताएका छन्।

‘नेपालको परराष्ट्र नीति असंलग्न नीतिमा आधारित छ। यसलाई हामीले छाडेका छैनौँ। नेपाल अमेरिकी एक्सिसमा गयो। असंलग्न नीति बिर्सियो भनेको छ, त्यो बिल्कुलै होइन।’उनले अघि थपे ।


Last Updated on: March 11th, 2022 at 2:24 pm
११४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया